اخبار

اجرای صحیح برنامه جامع اشتغال؛ کلید اشتغال و کارآفرینی

اجرای صحیح برنامه جامع اشتغال؛ کلید اشتغال و کارآفرینی
مدیر اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، اجرای صحیح برنامه جامع اشتغال را کلید اشتغال و کارآفرینی عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، «فریبا آیت اللهی» در جلسه آموزشی توجیهی کارشناسان اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، با اشاره به ابلاغ برنامه جامع اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در قالب طرح های کارورزی، مشاغل خانگی، اشتغال فراگیر و اشتغال روستایی عشایری به منظور اجرای هر چه بهتر و آشنایی کامل کارشناسان اشتغال، بر موضوع اشتغال و کارآفرینی به عنوان اولویت نخست تمامی سیاستهای کلان نظام تاکید کرد.

جلسه آموزشی اشتغال  

وی ضمن تشریح اهم مفاد آئین نامه ها و دستورالعمل های ابلاغی طرح های مذکور اظهار کرد: در حال حاضر اجرای برنامه ابلاغی حوزه اشتغال در اولویت تمامی سیاستها و برنامه های وزارتخانه قرار گرفته و در همین راستا وظیفه تمامی مسئولان و کارشناسان حوزه اشتغال و کارآفرینی وظیفه ای خطیر و مهم می باشد.

آیت اللهی افزود: اهتمام و توجه مسئولان و کارشناسان در آشنایی کامل آئین نامه ها، دستورالعمل ها و آموزش های لازم در این حوزه قطعا می تواند باعث اجرای هر چه بهتر برنامه ها شود.

وی ابراز امیدواری کرد:  همکاران و کارشناسان مربوطه در حوزه ستادی و شهرستانی با تمام توان نسبت به اجرای طرح ها و برنامه های ابلاغی توجه داشته باشند تا با انجام درست و صحیح مسئولیت خود در حوزه مربوطه بتوانیم گامی هر چند اندک به منظور تحقق ایجاد اشتغال و کارآفرینی برداریم.

گفتنی است در ادامه کارشناسان اشتغال اداره کل برنامه ها و طرحهای سال 96 را ارائه و به سوالات و ابهامات کارشناسان اشتغال شهرستانها پاسخ دادند. 

۲۲ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۵۹
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید