اخبار

اعطای تسهیلات اشتغالزا به منظور افزایش اشتغال و کاهش نرخ بیکاری

اعطای تسهیلات اشتغالزا به منظور افزایش اشتغال و کاهش نرخ بیکاری
با توجه به سیاست ها و برنامه های دولت تدبیر و امید در رونق تولید و اشتغال و همچنین بهبود وضعیت معیشت، جلسه کارگروه اشتغال شهرستان خاتم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، در این جلسه که به ریاست فاضلی فرماندار و بخشداران بخش مرکزی و مروست و ریاست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان خاتم و اعضای کارگروه مذکور در محل فرمانداری خاتم تشکیل شد، فرماندار شهرستان ضمن تشریح برنامه های حمایتی دولت در خصوص مشاغل روستایی و اشتغال پایدار از اداراتی که نقش مهمی در رونق اشتغال و تولید دارند خواست ضمن اطلاع رسانی به گروه های هدف، زمینه را برای بهره مندی از تسهیلات مذکور فراهم کنند.

در ادامه دهقان خلاصه ای از آیین نامه اجرایی قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری با استفاده از منابع صندوق توسعه ملی ارائه داد و به تبیین و تشریح طرح اشتغال فراگیر از منابع بانک های عامل منتخب، طرح کارورزی و تعهد اشتغال دستگاهها پرداخت.

وی از تمامی دستگاه های اجرایی و مربوطه خواست با توجه به شیوه اعطای تسهیلات اشتغالزا به منظور افزایش اشتغال و کاهش نرخ بیکاری در شهرستان قدم بردارند و با اطلاع رسانی دقیق و سریع آن به اقشار جامعه و با همکاری و همیاری تمامی دستگاه های اجرایی زمینه افزایش اشتغال را فراهم سازند.

در پایان جلسه فرماندار شهرستان از کلیه ادارات عضو کارگروه اشتغال شهرستان خواست تا در جلسه بعد گزارش اقدامات انجام شده را ارائه کند.

۱۶ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۱۶
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید