اخبار

ضرورت توجه به ایده پردازی، مراکز رشد و شتاب دهنده ها در حوزه روابط کار

ضرورت توجه به ایده پردازی، مراکز رشد و شتاب دهنده ها در حوزه روابط کار
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد در دیدار با رئیس پارک علم و فناوری یزد بر ضرورت توجه به ایده پردازی، مراکز رشد و شتاب دهنده ها در حوزه روابط کار تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، «محمدحسین ریاحی» در این دیدار بر اهمیت توجه به حقوق و دستمزد جامعه کارگری اشاره کرد و گفت: همچنین باید اهتمام خود را به منظور شناسایی و استفاده از ظرفیت های اقتصادی استان در راستای سرمایه گذاری کارآفرینان و مولدان اقتصادی به کار گیریم.

وی در ادامه اظهار کرد: توجه به رابطه کارگر و کارفرما و احقاق حقوق جامعه کارگری به عنوان اولویت های کاری اداره کل می باشد.

ریاحی افزود: نظارت عالیه بر روابط کار مناطق ویژه و آزاد اقتصادی و پارک های علم و فناوری نیز از مواردی است که مورد توجه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان می باشد.

لزوم آشنایی متخصصین حوزه مدیریت کار و اشتغال مناطق آزاد، ویژه و پارک علم و فناوری

مدیر روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد در ادامه این جلسه، حفظ ضرورت صیانت از نیروی کار و شاغل در مناطق آزاد و ویژه و پارک علم و فناوری، حفظ روابط حسنه مابین کارگر و کارفما در این مناطق و پشتیبانی تخصصی و ارائه طریق به جامعه کارگری و کارفرمایی ساغل در این مناطق از مواردی عنوان کرد که مورد توجه این اداره کل می باشد.

«محمدجواد حیدری» اظهار کرد: با توجه به جامعیت قانون کار سرزمینی و ارتباط تنگاتنگ و موثر در این زمینه، لزوم آشنایی کارشناسان و متخصصین حوزه مدیریت کار و اشتغال در این مناطق احساس می شود.

وی در پایان تصریح کرد: به طور قطع این نشست های دوجانبه می تواند به عنوان پشتوانه تقویت کار و کارگری باشد.

۱۴ آذر ۱۳۹۶ ۱۳:۱۱
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید