اخبار

استقبال قابل توجه جامعه کار و تلاش یزد در دوازدهمین دوره مسابقات سراسری قرآن

استقبال قابل توجه جامعه کار و تلاش یزد در دوازدهمین دوره مسابقات سراسری قرآن
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد به استقبال کم نظیر جامعه کار و تلاش استان از دوازدهمین دوره مسابقات سراسری قرآنی اشاره کرد و گفت: امسال نسبت به سال گذشته، از نظر تعداد شرکت کنندگان با رشد و استقبال خوبی روبرو بوده ایم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، «محمدحسین ریاحی» در مراسم دوازدهمین دوره از مسابقات سراسری قرآنی ویژه جامعه کار و تلاش اظهار کرد: 150 نفر متقاضی شرکت در این دوره از مسابقات قرآنی بودند که از این تعداد 53 نفر مرد و 97 نفر زن هستند.

وی از اینکه جامعه کار و تلاش یزد، اهتمام لازم را در عرصه فرهنگ و تولید به منصه ظهور رسانده است ابراز خرسندی کرد و بیان داشت:این اداره کل به منظور ترویج فرهنگ قرآن و همچنین نشاط اجتماعی در میان این جامعه سختکوش اقدام به برگزاری مسابقه کرده است.

ریاحی با بیان اینکه در سال گذشته استان یزد توانست در حفظ 20 جزء، رتبه چهارم کشوری را از آن خود کند، تصریح کرد: این موفقیت به نوعی نویدبخش این مسئله است که در مسابقات قرآنی امسال شاهد حضور بهتر جامعه کار و تلاش یزدی در عرصه های مختلف قرآنی با رتبه های بهتر باشیم.

برگزاری دوازدهمین دوره مسابقات قرآنی در 6 رشته

مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد در ادامه این جلسه گفت: افراد مجاز به شرکت در این دوره از مسابقات شامل کارگران، کارفرمایان، تعاونگران و افراد تحت پوشش خدمات بهزیستی و خانواده های این افراد که دارای شرایط سنی بالاتر از 15 سال هستند می باشد.

«عباس امراللهی» با بیان اینکه کلیه رشته ها در دو بخش برادران و خواهران برگزار شده است اعلام کرد: برگزاری این مسابقه در 6 رشته قرائت-تحقیق، قرائت-ترتیل، حفظ کل، حفظ 20 جزء، حفظ 10 جزء و مفاهیم-جلد بیست و دوم تفسیر نمونه بوده است.

وی تاکید کرد: در هر رشته تنها نفر اول اعم از یک برادر و یک خواهر به شرط احراز حد نصاب تعیین شده می تواند معرفی و در مرحله کشوری حضور یابد.

نتایج این دوره از مسابقات قرآنی به شرح ذیل می باشد:

ردیف

رشته مسابقه

خواهران

برادران

1

قرائت- تحقیق

حکیمه شفیعی

محمدرضا منتظری

2

قرائت- ترتیل

فائزه دهقان چناری

سیدرضا فلاح

3

حفظ کل

زینب صالح بیگ

------

4

حفظ 20 جزء

عالیه دهقانی

------

5

حفظ 10 جزء

فاطمه ابویی

محسن رمضانی

6

نفر اول مفاهیم

بتول حیدری

مصطفی مصدق

 

مسابقات قرآنی
مسابقات قرآنی
مسابقات قرآنی
مسابقات قرآنی
مسابقات قرآنی
مسابقات قرآنی
مسابقات قرآنی  

۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۲۶
روابط عمومی اداره کل/ الهه اسلامی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید