اخبار

ایجاد تشکل های کارگری کاهش مشکلات کارگری وکارفرمائی را دربردارد

ایجاد تشکل های کارگری کاهش مشکلات کارگری وکارفرمائی را دربردارد
مدیر روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت: ایجاد تشکل کارگری در کارگاه های واجد شرایط موجب کاهش مشکلات کارگری وکارفرمائی و افزایش بهره وری در کارگاه ها خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، «محمدجواد حیدری» در بازدید از اداره شهرستان بهاباد، اظهار کرد: با توجه به بعد مشورتی که تشکل ها در کارگاه ها دارند، کارگاه های دارای تشکل به مراتب مشکلات کمتری داشته و بسیاری از اختلافات کارگری و کارفرمائی قبل از طرح در مراجع حل اختلاف خاتمه می یابد.

«حمیدرضا دهقان» رئیس اداره تشکل های کارگری و کارفرمایی نیز در ادامه این بازدید ضمن تاکید بر ظرفیت کارگران ساختمانی و برخی از صنوف که دارای ظرفیت بالای کار جهت تشکل انجمن صنفی  میباشند در خصوص کاهش مشکلات مجموعه های مورد نظر و  نیز برخورداری از بعضی مزایای قانونی  مانند بیمه صنوف سخنانی را بیان کرد.

همچنین «مجید دشت آبادی» رئیس اداره بازرسی این اداره کل نیز ضمن تاکید بر افزایش بازرسی از سطح کارگاه های پرخطر مانند شرکت  مبین، شهاب سنگ، کیمیا داران و آروند پاد اظهار امیدواری کرد: با اجرای طرح خود بازرسی  در سطح کارگاه ها و آموزش های انجام شده، شاهد کاهش حوادث باشیم.

در ادامه «علی اصغر نوری» رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بهاباد نیز گزارشی در زمینه فعالیتهای اداره  شهرستان در حوزه روابط کار ارایه و اظهار کرد: به منظور ارتقای رضایت ارباب رجوع، می طلبد یک بازرس مستقل برای شهرستان جذب شود.

ایجاد تشکل کارگری کاهش مشکلات کارگری وکارفرمائی را دربردارد  

۲۸ شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۵۲
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید