اخبار

بازنشستگان؛ منابع حمایتی جامعه و سرمایه های اجتماعی/ ورود بازنشستگان به مسائل متعدد داوطلبانه، موثر در امور اقتصادی و اجتماعی

بازنشستگان؛ منابع حمایتی جامعه و سرمایه های اجتماعی/  ورود بازنشستگان به مسائل متعدد داوطلبانه، موثر در امور اقتصادی و اجتماعی
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، با تاکید بر اینکه بازنشستگان، منابع حمایتی جامعه و سرمایه های اجتماعی هستند گفت: این قشر باتجربه، درصد قابل توجهی از ارزش اقتصادی را با تصدی مشاغل مختلف و یا حتی کار به صورت داوطلبانه به خود اختصاص داده‌اند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، «محمدحسین ریاحی» ضمن تبریک روز خانواده و تکریم بازنشستگان اظهار کرد: شما بازنشستگان، بیش از سی سال از بهترین سال های عمر خود را در سنگر خدمت گذراندید و به منظور تحقق اهداف این مجموعه، خالصانه از هیچ کوششی دریغ نکردید که جای تقدیر و تشکر دارد.

تکریم از بازنشستگان 8  

ریاحی  با بیان این مطلب تاکید کرد: جوانان در امور مختلف حوزه کاریشان نیازمند استفاده از تخصص، توانایی و تجربه بازنشستگان هستند که سالهای متمادی در عرصه کار و خدمت به فعالیت پرداخته‌اند؛ چراکه به عنوان ظرفیت و پتانسیل‌های موجود استفاده کنند.

وی در ادامه در این باره اظهار کرد: امروز ما ادامه دهنده راه بازنشستگانمان در زمینه تکریم ارباب رجوع و اثبات حقانیتشان هستیم که عمری را برای این مجموعه زمان گذاشته و فعالیت و اقدامات مطلوبی همراه با صداقت و درستکاری داشته اند.

ریاحی اعلام کرد: این جلسات فرصتی را فراهم می آورد تا ضمن تعامل با بازنشستگانمان از تجارب آنها نیز استفاده شود و مشکلات و مسائل موجود در این زمینه عنوان و برطرف شود.

وی ادامه داد: بازنشستگان می توانند در عرصه های مختلف کاری نقش آفرینی کرده و مدیریت امور داوطلبانه و مسائل متعدد در قالب NGOها را به عهده گرفته و سکان هدایت به دست گیرند.

این مقام مسئول اعلام کرد: به منظور ایجاد و تقویت زمینه همکاری و هم افزایی برای تحقق اهداف فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری و نیز با توجه به اجرای قانون برنامه ششم توسعه مبنی بر افزایش سهم بخش تعاون در اقتصاد ملی، تفاهم نامه ای فی مابین صندوق بازنشستگان و امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تنظیم و به امضا رسیده است.

وی افزود: بر همین اساس بازنشستگان می‌توانند با توجه به توانایی و تخصصشان با ورود به حوزه تعاون و تشکیل تعاونی در زمینه فعالیت های برون سپاری شده دولت، اقدامات لازم داشته باشند.

ریاحی تاکید کرد: افرادی که تمایل به انجام چنین فعالیت هایی دارند با تشکیل تیم ها و گروه های متعدد، به این عرصه ورود پیدا کنند که در صورت عملکرد درست، قطعا با موفقیت همراه خواهد بود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد ابراز امیدواری کرد: با بررسی مشکلات و به منظور رفع مسائل احتمالی، از نقطه نظرات ارشادی بازشستگانمان بهره مند شویم.

تکریم از بازنشستگان 2

تکریم از بازنشستگان 1
  
تکریم از بازنشستگان 19

 

تکریم از بازنشستگان 18
تکریم از بازنشستگان 17
تکریم از بازنشستگان 16
تکریم از بازنشستگان 15
تکریم از بازنشستگان 14
تکریم از بازنشستگان 13
تکریم از بازنشستگان 12
تکریم از بازنشستگان 11
تکریم از بازنشستگان 10
تکریم از بازنشستگان 9
تکریم از بازنشستگان 6
تکریم از بازنشستگان 5
تکریم از بازنشستگان 4
تکریم از بازنشستگان 3

۲۵ شهریور ۱۳۹۶ ۱۳:۰۴
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید