اخبار

ضرورت ارتقای نظام تولید، فروش و مدیریت کسب و کار با بهره وری

ضرورت ارتقای نظام تولید، فروش و مدیریت کسب و کار با بهره وری
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد بر ضرورت ارتقای نظام تولید، فروش و مدیریت کسب و کار به وسیله بهره وری تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، «محمدحسین ریاحی» در همایش یک روزه طرح ملی بهره وری و تعالی سازمانی با بیان این مطلب گفت: همایش ملی بهره‌وری تعاونی‌ها در سراسر کشور و به تبع آن در استان یزد نیز به صورت متمرکز برگزار شد.

وی جامعه هدف در این همایش را مدیران عامل و رئوسای هیات‌های شرکت های تعاونی استان عنوان و اظهار کرد: ما همه ساله در قالب برنامه های آموزشی، روش‌ها و شیوه‌های جدید و موثر آموزشی در حوزه‌های تخصصی تعاونی‌ها را برنامه ریزی می‌کنیم و هدف ارتقای نظام تولید، فروش و مدیریت کسب و کار را در شرکت های تعاونی به صورت رقابت پذیر با سایر بخش های اقتصادی داشته باشیم.

ریاحی ادامه داد: در این راستا، یکی از موضوعات مهم برای ما بحث بهره‌وری است که می‌تواند در قالب رقابت با سایر کسب و کارهای مشابه، مزیت های نسبی را به وجود بیاورد.

وی اظهار کرد:  هدف از همایش طرح ملی بهره وری این است که بتوانیم ضمن فرهنگسازی، در آشنایی مباحث بهره وری، عارضه یابی و توجه به نظام اثربخشی و کارآیی، وجه تمایزی را برای افراد علاقمند در نظر گرفته و آگاهی لازم القا شود.

این مقام مسئول تاکید کرد: برای حضور موثر در عرصه های اقتصادی و خدمت، ضرورت دارد که از تمامی شیوه های اثربخش و مدل های متناسب با افزایش تولید و ارائه خدمت محور محصولات، اقدامات لازم را انجام بدهیم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد ابراز امیدواری کرد: اینگونه همایش ها بتواند راهی را برای واحدهای تولیدی و خدماتی ما به صورت تعاونی به وجود بیاورد که فرصت در شناخت بازار و حضور در عرصه‌های اقتصادی هم داخلی و هم بین المللی برای این شرکت ها محفوظ بماند.

۱۵ شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۲۵
روابط عمومی اداره کل/ الهه اسلامی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید