اخبار

ضرورت ارتقای مهارت‌های زندگی کارگران و تعاونگران

ضرورت ارتقای مهارت‌های زندگی کارگران و تعاونگران
رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بهاباد گفت: ارتقای مهارت‌های زندگی با موضوع فرزندپروری برای آحاد جامعه از جمله کارگران و تعاونگران باید مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، «علی اصغر نوری» در کارگاه آموزشی مهارت‌های زندگی که با محوریت فرزند پروری در شهرستان بهاباد برگزار شد افزود: یکی از محورهای فعالیت در حوزه امور اجتماعی، ارتقای مهارت زندگی در بین جامعه هدف می باشد چراکه آموزش و مشاوره باعث آرامش روحی و روانی پرسنل مجموعه شده و نشاط، هم افزائی و کارائی هر مجموعه را به دنبال خواهد داشت. 

کارگاه مهارت زندگی بهاباد

وی ضمن تشکر از کارگاه‌ها و تعاونی هائی که زمینه حضور کارشناسان را فراهم می کنند، اظهار کرد: برگزاری  این کارگاه‌ها  مورد استقبال  کارکنان قرار گرفته و باعث حفظ نیروی کار مولد و باتجربه خواهد شد.

در ادامه این کارگاه آموزشی، خانم محب زاده  کارشناس بهزیستی این شهرستان ضمن اعلام آمادگی برای حضور مستمر در کارگاه ها و تعاونی جهت مباحث مرتبط با مهارت زندگی با ذکر مصادیقی از مهارت زندگی در خانواده گفت: عدم آگاهی و توجه خانواده ها به بسیاری از مسائل ریز و کم اهمیت موجبات بروز مشکلات بزرگ درآینده خواهد شد.

وی گفت: در جامعه امروز اگر فقط بتوانیم به فرزند خود شهامت نه گفتن را در برابر بعضاً خواسته های غیر معقول اطرافیان بیاموزیم قطعاً این فرزند از بسیاری از آسیب های اجتماعی پیرامون جامعه محفوظ خواهد ماند.

محب زاده همچنین اظهار کرد: اعتیاد، فرار از خانه، روی آوردن افراطی به فضای مجازی از شایع‌ترین آسیب‌های اجتماعی در حال حاضر می باشد که باید با برنامه ریزی درست، آموزش و مشاوره صحیح و کارشناسی درصدد کاهش آن تلاش شود.

کارگاه مهارت زندگی بهاباد

 

۷ شهریور ۱۳۹۶ ۱۴:۵۵
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید