اخبار

افتتاح خانه فرهنگ کار و تلاش به مناسبت هفته دولت

افتتاح خانه فرهنگ کار و تلاش به مناسبت هفته دولت
خانه فرهنگ کار و تلاش شرکت توربین های صنعتی غدیر یزد به مناسبت هفته دولت از سوی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، «محمدحسین ریاحی» در حاشیه این مراسم افتتاحیه، در خصوص در نظرگرفتن خانه فرهنگ کار گفت: وجود چنین فضاهایی بسیار خوب و قابل توجه است؛ چراکه به عنوان یک منبع اطلاعاتی، بستری برای کارکنان فراهم می آورد تا آگاهی خود را افزایش دهند.

وی راه اندازی خانه فرهنگ کار و تلاش در شرکت توربین های غدیر را اثربخش و ماندگار خواند و بیان کرد: چنین اقداماتی می تواند در کاهش آسیب های اجتماعی و توجه به فرهنگ تلاش و توجه به حوزه فرهنگسازی کار و توانمندسازی نیروی کار تاثیرات بسزایی داشته باشد.

ریاحی تاکید کرد: این روش برای سایر شرکت ها قابل تعمیم است و هم بخش خصوصی و هم تعاونی می توانند در این حوزه ورود پیدا کنند.

وی ابراز امیدواری کرد: در این زمینه فضایی هم فراهم شود تا افراد بتوانند توانمندی خود را افزایش دهند.

ریاحی اظهار کرد: عزم و اراده مدیرعامل و دیگر کارکنان این مجموعه قابل تقدیر است؛ چراکه توانسته اند پایه ریزی صنعتی را در استان انجام دهند که نه تنها در ایران بلکه در خاورمیانه هم همانند آن وجود ندارد.

خانه فرهنگ کار  

توجه به استانداردهای ایمنی در فضای کاری

مدیرعامل شرکت توربین های صنعتی غدیر یزد با اشاره به توانمندی و عملکرد این شرکت گفت: سیستم جامع مدیریتی ERP در این مکان برقرار است؛ به عبارت دیگر کلیه تبادل اطلاعاتمان از طریق شبکه صورت می گیرد. اما برای استفاده از منابعی که به شبکه دسترسی ندارند هارد کپی نیز نگهداری می شود؛ این در حالی است که مغز اصلی در شبکه ها و سیستم های شرکت است.

«فرهاد احمدی» با اشاره به اینکه استانداردهای ویژه ای در حوزه کاری ما حاکم است اظهار کرد: استانداردهای زیست محیطی و نیز ایمنی از جمله استانداردهای حاکم در مجموعه کاری ما است؛ چرا که در نظر داریم مجموعه یمان در کلاس جهانی مطرح کنیم.

خانه فرهنگ کار

خانه فرهنگ کار

 

خانه فرهنگ کار
خانه فرهنگ کار
خانه فرهنگ کار
خانه فرهنگ کار  

۱۲ شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۳۰
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید