اخبار

رتبه نخست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد در بازرسی عملکرد سال 95

رتبه نخست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد در بازرسی عملکرد سال 95
اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد در بازرسی عملکرد سال 95 در حوزه فضای عمومی ادارات کل اجرایی عضو شورای هماهنگی استان که مردادماه سال جاری انجام شد، رتبه نخست را از میان دستگاه های اجرایی به خود اختصاص داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، این بازرسی که از سوی دفتر مدیریت عملکرد وزارت متبوع و مدیرکل امور استان ها صورت گرفته است، با 6 محور، 45 معیار و 18 شاخص توانست رتبه اول را کسب کند.

لازم به ذکر است رعایت شایسته سالاری در انتصابات و بررسی وضعیت مدیریت، ارزیابی از شاخص های عمومی و اختصاصی ادارات کل و نیز اجرای قوانین و مقررات سلامت اداری و رفع گلوگاه های فسادخیز از جمله شاخص های موردنظر است.

از دیگر شاخص های این بازرسی، بررسی فضای ادارات کل استان در راستای تعامل و تکریم کارکنان، سازمان های تابعه، حوزه ستادی سازمان های مردم نهاد، نمایندگان مجلس، رعایت قوانین و مقررات و شئونات اداری و اخلاقی است.

وضعیت ادارات کل در خصوص نگهداری و نظارت بر امکانات و ابنیه اداری، رضایت مندی مردم و ارزیابی سازمان های نظارتی از ادارات کل استان نیز از جمله موارد 18 شاخص مورد ارزیابی است.

۱۱ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۵۳
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید