اخبار

تاکید مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بر برنامه‌ریزی فضای رفاهی و تفریحی سالم/ نگاه سرمایه گذاری به منظور رشد اقتصادی درست تعریف شود

تاکید مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بر برنامه‌ریزی فضای رفاهی و تفریحی سالم/  نگاه سرمایه گذاری به منظور رشد اقتصادی درست تعریف شود
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد تاکید کرد: در استان باید به فضاهای رفاهی و تفریحی سالم بیش از پیش توجه شود و در این زمینه برنامه‌ریزی های لازم صورت گیرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، «محمدحسین ریاحی» ضمن گرامیداشت هفته دولت در دیدار با مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان اظهار کرد: نگاه سرمایه گذاری باید به شکل درستی تعریف شود.

وی ادامه داد: نکته قابل تامل در این زمینه هم شناخت ظرفیت ها و هم استفاده درست از این پتانسیل ها است که باید مورد توجه قرار گیرد.

ریاحی با تاکید بر ساماندهی اتباع بیگانه افزود: از اتباع نیز می توان به نحواحسن استفاده کرد و در این زمینه نیز سرمایه گذاری های خوبی انجام داد.

وی با اشاره به اینکه باید فرصت‌ها و تهدیدها در این حوزه را شناسایی کرد افزود: بر همین اساس باید فرصت شناسی کرده و تهدیدها را نیز به فرصت تبدیل کرد.

این مقام مسئول در این دیدار بر لزوم آموزش فرهنگ کار، گردشگری و سرمایه گذاری به مردم تاکید کرد.

وی در بخش دیگری از سخنانش به انتقال آب به یزد اشاره کرد و گفت: این مسئله مهم را باید در اولویت قرار داد و به طور جد، پیگیر انتقال آب به یزد بود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد در این باره ادامه داد: اگر این انتقال صورت نگیرد، دچار بحران شدیدی خواهیم شد به طوری شاید تا دو سه دهه دیگر، سکونتگاهی به نام یزد وجود نخواهد داشت.

دیدار ریاحی و علمدار
دیدار ریاحی و علمدار
دیدار ریاحی و علمدار

۷ شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۵۹
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید