اخبار

کسب رتبه نخست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد در شاخص‌های عمومی برای دومین سال پیاپی

کسب رتبه نخست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد در شاخص‌های عمومی برای دومین سال پیاپی
اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد توانست در ارزیابی فضای عمومی 49 دستگاه اجرایی استان، برای دومین سال پیاپی، رتبه نخست جشنواره شهید رجایی را کسب کند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، در نخستین روز از هفته دولت، طی مراسمی با عنوان جشنواره شهید رجایی که با حضور استاندار، معاونین استانداری و رؤسا و مسئولین ادارات استان برگزار شد، عملکرد ادارات و سازمان‌های دولتی در دو شاخص عمومی و اختصاصی مورد ارزیابی قرار گرفت و دستگاه های اجرایی برتر معرفی شدند.

جشنواره رجایی

در این مراسم از اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد به موجب کسب رتبه نخست شاخص های عمومی از بین 49 دستگاه اجرایی استان، تجلیل به عمل آمد.

لازم به ذکر است این اداره کل سال گذشته نیز توانست برای اولین بار، رتبه نخست در شاخص های عمومی را از آن خود کند و امسال نیز با عملکرد مطلوبش این رتبه را حفظ نماید.

گفتنی است در پایان مراسم شهید رجایی امسال به مناسبت هفته دولت، از برترین‌های این جشنواره تقدیر شد که در این راستا «محمدحسین ریاحی» نیز به عنوان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، لوح تقدیر و تندیس جشنواره را از استاندار دریافت کرد؛ همچنین از «نیکی آرمین»، «نرگس مروی نام»، «سیدامیر میروکیلی» و «هادی آقایی» به عنوان اعضای تیم کاری موثر در کسب این موفقیت نیز تقدیر شد. 

خاطرنشان می شود متن تقدیرنامه دریافتی این اداره کل از استاندار یزد به شرح ذیل است:

 

«جناب آقای دکتر ریاحی

مدیرکل محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد

با سلام و احترام

در راستای تحقق سیاست های کلی نظام ادارای ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری و تاکید دولت تدبیر و امید بر اجرای نقشه راه اصلاح نظام اداری به صورت شفاف و کارآمد، آن مجموعه در ارزیابی عملکرد سال 95 دستگاه های اجرایی استان در شاخص های عمومی حائز رتبه برتر گردیده است.

امیدوارم با استمرار تلاش و تکاپوی ویژه در سال «اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال» موجبات ارتقای کارآمدی سازمانی و رضایت مردم، ایجاد آرامش و امید فراهم؛ و با علاقمندی بیشتر برای شکوفایی و توسعه همه جانبه استان تلاش نمایید. ضمن تبریک این رتبه برتر به جنابعالی و تمام کارمندان شریف آن دستگاه اجرایی، دوام توفیقات را از خداوند متعال خواستارم و انتظار دارم به نحو مقتضی از همکاران تقدیر و تشکر نمایید.

                                                       سیدمحمد میرمحمدی

                          استاندار و رئیس جشنواره شهید رجایی استان یزد»

 

جشنواره رجایی
 
   
جشنواره رجایی
 
جشنواره رجایی
۴ شهریور ۱۳۹۶ ۰۸:۴۳
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید