اخبار

امضای تفاهم نامه همکاری فی ما بین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دانشگاه آزاد اسلامی یزد

امضای تفاهم نامه همکاری فی ما بین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دانشگاه آزاد اسلامی یزد
در راستای بهره مندی پیوسته و نهادمند از خرد جمعی و ضرورت همکاری بین موسسه های علمی، آموزشی و پژوهشی برای بالا بردن کیفیت و کمیت فعالیتها و برنامه های مشترک و توسعه بخش تعاون، تفاهم نامه ای فی ما بین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دانشگاه آزاد اسلامی یزد با حضور سید حمید کلانتری معاون وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی در امور تعاون، محمد حسین ریاحی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، معصومه طباطبایی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و جمعی از مدیران به امضا رسید.

روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: این تفاهم نامه فی ما بین مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی یزد با هدف هدایت و سازماندهی دانشجویان با تاکید بر کارآفرینی در قالب شرکتهای تعاونی دانش بنیان، همکاری به منظور ترویج فرهنگ تعاون و توسعه همکاری های علمی، پژوهشی و فناوری تنظیم و امضا گردیده است.

در این مراسم سید حمید کلانتری گفت: نظام آموزشی دانشگاههای ما نظام بهره وری نیست و باید رشته های تحصیلی دانشگاهی را مطابق با نیاز جامعه و در راستای افزایش اشتغال جوانان تعریف کرد.

وی افزود: دانشجویان باید در کنار کسب علم، کارهای علمی واجرایی را در قالب تعاونی های دانشجویی انجام دهند و با مزیت های بخش اقتصادی تعاون آشنا و از آن مزیت ها استفاده کنند.

در ادامهمدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیان نمود: دانشگاه آزاد اسلامی یزد توان و ظرفیت های بالایی دارد که می توانیم بعنوان یک نهاد علمی ازظرفیت های علمی - پژوهشی آن بهره مند شویم.

محمد حسین ریاحی ضمن تاکید بر دانش همراه با مهارت برای فارغ التحصیلان دانشجویی افزود: دانشگاه باید بتواند برنامه ریزی صحیحی همراه با اتمام درس دانشجویان در زمینه فرصت سازی اشتغال، سرمایه گذاری و تبدیل شدن آن به شغل داشته باشد.


تفاهم 2
تفاهم 1

۲۴ فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۳۵
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید