اخبار

دکتر ربیعی ‌در جلسه ستاد ‌اقتصاد مقاومتی گلستان: توسعه گردشگری و بوم گردی محور توسعه استان گلستان است

دکتر ربیعی ‌در جلسه ستاد ‌اقتصاد مقاومتی گلستان: توسعه گردشگری و بوم گردی محور توسعه استان گلستان است
وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی عصر امروز در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال استان گلستان اظهار داشت: بحث شیلات، راه‎آهن و کشت گلخانه‎ای و کارخانه فولاد، پتروشیمی از موضوعاتی است که باید در استان گلستان دنبال شود.

وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی عصر امروز در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال استان گلستان اظهار داشت: بحث شیلات، راهآهن و کشت گلخانهای و کارخانه فولاد، پتروشیمی از موضوعاتی است که باید در استان گلستان دنبال شود.

وی تصریح کرد: به دنبال این هستیم که استان را به سمت موضوع گردشگری سوق دهیم و موضوعاتی که میتوانند به بومگردی تاثیرگذار باشد را دنبال کنیم.

وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی یادآور شد: صنایع دستی و پوشاک میتواند در استان گلستان مورد توجه قرار گیرد و امید داریم با توجه به اینکه بودجه اشتغال را در اختیار داریم گامهای خوبی در این راستا داشته باشیم.

دکتر ربیعی اظهار داشت: ما به جادههای بزرگ و پتروشیمی نیاز داریم و آن چیزی که زندگی مردم را تغییر میدهد را باید در کشور در نظر بگیریم.

وی گفت: نرخ بیکاری 2 درصدی کار سادهای نیست و متاسف هستم که عدهای آماری که بیش از 50 سال مورد اعتبار بوده را مورد شک و تردید قرار میدهند و برشهای شک و تردید به آمار میزنند.

وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد: در استان گلستان 56 هزار شغل ایجاد کردیم و اقدامت خوبی صورت گرفته است.

دکتر ربیعی  افزود: آرزو دارم که خداوند متعال به ما کمک کند که از فقر و رنج مردم کم کنیم و آن چیزی که شایسته ملت ایران است، برسیم.

وی گفت: امید داریم تکاپوی خوبی در جامعه ایجاد کنیم و در کنار این تکاپو برنامهها را به جلو ببریم و بتوانیم آینده خوبی برای کشور رقم بزنیم.

وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه ما اقدامت خوبی در طی 3 سال داشتیم، افزود: تختهای بیمارستانی، افزایش اعتبار دفترچههای روستایی به بیش از 500 برابر از خدماتی است که اتفاق افتاده است.

دکتر ربیعی اظهار داشت: همه دولتها زحماتی کشیدند اما دولتی که کم صداست تنها با نشستن نتوانسته اقداماتی را پیش ببرد.

وی گفت: خداو ند به ما کمک کند و هرگز به مردم دروغ نگوییم؛ دورغ به فقرا بدترین دورغهاست و ما هرگز در کوتاه مدت راهی که بر زیان کشور باشد، انجام نخواهیم داد.

دکتر ربیعی گفت: عهد کردیم براساس عقلانیت کار کنیم و از خدا درخواست داشتیم که به ما توان بیشتری بدهد و ما به دنبال این نیستیم که عقبرفت داشته باشیم.

وی با بیان اینکه باید به جامعه امید بدهیم و این امید به خاطر رهبری، نظام و ولایت است، گفت: ما برای نظام جمهوری اسلامی باید سرمایه جامعه را افزایش بدهیم و باید کاری کنیم که دیگران به ما در آینده بگویند درست کار کردیم.

وزیر تعاون با بیان اینکه از هیچ کوششی برای اینکه کسی کار بهتری انجام بدهد نباید دست بکشیم، گفت: امید داریم به برکت خون شهدا بتوانیم به مردم خدمت بیشتری داشته باشیم.

۲۱ فروردین ۱۳۹۶ ۰۸:۲۲
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید