اخبار

اولین جلسه هماهنگی بزرگداشت هفته کارگر در اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان تفت برگزار گردید

اولین جلسه هماهنگی بزرگداشت هفته کارگر در اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان تفت برگزار گردید
اولین جلسه هماهنگی برنامه های اجرایی در هفته کارگر به میزبانی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان تفت برگزار گردید.

روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: در ابتدای این جلسه که با حضور سرهنگ زارع فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفت، ریاست اداره امور مالیاتی و تامین اجتماعی، ریاست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی، فرمانده حوزه بسیج کارگری تفت تشکیل گردید، آقای احمد مطهری رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان تفت ضمن خیر مقدم به حاضرین در جلسه گفت: روز کارگر مایه افتخار و روز عزت است و کارگران جهان برای به ثمر رسیدن این روز تلاشهای فراوانی نموده تا این روز جهانی در تاریخ به ثبت برسد.

وی تصریح کرد: کارگران اقشار پرتلاش و زحمت‌کش جامعه به شمار می‌روند و عامل پیشرفت کشور هستند؛ بنابراین باید از این قشر حمایت‌های لازم صورت گیرد.

همچنین احمد مطهری در رابطه با برنامه های هفته کارگر در سال 95 گزارشاتی را ارائه نمود.

در ادامه سرهنگ زارع فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفت عنوان کرد: کارگران در دوران هشت سال دفاع مقدس از هیچ تلاشی دریغ نکردند که نمونه بارز آنها شهید برونسی است و کارگران باید رزمنده بسیجی، شهید برونسی را الگوی خویش قرار دهند.

 وی اظهار داشت: کارگران با تلاش‌های مستمر و خالصانه خود الگویی بی‌نظیر در جامعه ارائه و با بهره‌گیری از خلاقیت و نوآوری موجبات استقلال اقتصادی کشور را فراهم کرده‌اند.

در ادامه شهید زاده رئیس اداره امورمالیاتی اظهار داشت: سرمایه انسانی کارآمد رمز پیشرفت و توسعه پایدار اقتصادی هر کشور است.

سپس قربانی رئیس تامین اجتماعی گفت: اگر قشر کارگر از امید و رفاه و امنیت شغلی برخوردار باشد، حرکت کشور در مسیر پیشرفت سریع‏تر و آسان‏تر خواهد شد. کارگران همواره از اقشار تأثیرگذار جامعه محسوب شده‏اند و امروز نیز در عرصه‏های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، جهادی و دینی حضوری فعال دارند.

۲۰ فروردین ۱۳۹۶ ۱۱:۵۱
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید