اخبار

با حضور دکتر ربیعی و دکتر واعظی انجام شد ؛ امضا 26 تفاهم نامه طرح تکاپو در استان یزد در راستای توسعه کسب و کار و اشتغال پایدار

با حضور دکتر ربیعی و دکتر واعظی انجام شد ؛ امضا 26 تفاهم نامه طرح تکاپو در استان یزد در راستای توسعه کسب و کار و اشتغال پایدار
۲۶ تفاهم نامه طرح تکاپو با سرمایه گذاری 2 هزار و 200 میلیارد ریال به منظور ایجاد 6 هزار و 600 شغل طی دوسال در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان یزد با حضور دکتر ربیعی و دکتر واعظی امضا شد.

روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: با حضور دکتر علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دکتر محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات،مهندس میرمحمدی استاندار یزد، محمد حسین ریاحی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جمعی ازمسئولین و مدیران استانی و بخش خصوصی، 26تفاهم نامه طرح توسعه کسب و کار و اشتغال پایدار(تکاپو) با سرمایه گذاری بالغ بر  2 هزار و 200 میلیارد ریال به منظور ایجاد 6 هزار و 600 شغل طی دو سال در حوزه ICT در استان یزد، امضا شد.

استان یزد در شش رشته دانشگاهی که به حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات مربوط است دانشجویان و فارغ التحصیلان متعددی دارد  و دانشگاه های یزد کارهای بزرگی را در این حوزه انجام داده است که از ابتدای دولت یازدهم برای توسعه زیرساخت های استان یزد انجام گرفت به طوریکه 273 میلیارد تومان برای ایجاد زیرساخت ها و دسترسی ها در این استان سرمایه گذاری صورت گرفته است که قرار است تا پایان این دولت نیز 145 میلیارد تومان دیگر سرمایه گذاری صورت گیرد.

دکتر ربیعی در حاشیه این نشست گفت: برنامه های دولت در اقتصاد مقاومتی در سال قبل رسیدن به نقطه تعادل بود و امسال، سال شکوفایی و جهش است که این شکوفایی و رشد، درسال آینده نیروی محرکه ای برای تاثیرات مثبت بر روی زندگی مردم می شود.

تفاهم نامه های یاد شده هر کدام جداگانه میان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سازمان صنعتی ملل متحد و استانداری یزد امضا شد.

این تفاهم نامه هر کدام در 2 نسخه و به مدت دو سال تنظیم شده است که در صورت موافقت طرفین تمدید خواهد شد.

طرح تکاپو از سال گذشته در هشت استان کشور به صورت پایلوت آغاز شد و دولت در این طرح به دنبال شناسایی مزیت های استان ها ، شهرستان‌ها و روستاها و چگونگی ترکیب درستی از نیروی کار است.


امضا 26 تفاهم نامه طرح تکاپو در استان یزد 11
امضا 26 تفاهم نامه طرح تکاپو در استان یزد 10
امضا 26 تفاهم نامه طرح تکاپو در استان یزد 9
امضا 26 تفاهم نامه طرح تکاپو در استان یزد 8
امضا 26 تفاهم نامه طرح تکاپو در استان یزد 7
امضا 26 تفاهم نامه طرح تکاپو در استان یزد 6
امضا 26 تفاهم نامه طرح تکاپو در استان یزد 5
امضا 26 تفاهم نامه طرح تکاپو در استان یزد 4
امضا 26 تفاهم نامه طرح تکاپو در استان یزد 3
امضا 26 تفاهم نامه طرح تکاپو در استان یزد 2
امضا 26 تفاهم نامه طرح تکاپو در استان یزد 1

۱۹ فروردین ۱۳۹۶ ۱۱:۱۰
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید