اخبار

صدورمجوز فعالیت اولین کاریابی الکترونیکی (مجازی) در استان یزد

صدورمجوز فعالیت اولین کاریابی الکترونیکی (مجازی) در استان یزد
درسال اقتصاد مقاومتی،تولید-اشتغال مجوز فعالیت اولین کاریابی الکترونیکی(مجازی)صادر شد.

روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: فریبا آیت اللهی مدیر کارآفرینی و اشتغال با اعلام این خبر گفت: مجوز این طرح با هدف ضابطه مند نمودن وایجاد وحدت رویه راه اندازی سامانه های الکترونیکی، جلوگیری از فعالیت غیرقانونی سامانه های کاریابی غیرمجاز در فضای مجازی، یکپارچه سازی وشفاف سازی فرصت های شغلی کسب شده و سهولت در گزینش شغل منطبق بر مهارت و توانمندی های جویندگان کار در استان صادر گردید.

آیت اللهی افزود: نشانی اینترنتی کاریابی مذکور isatisjob.ir بوده و از این پس کارجویان می توانند با مراجعه به این وب سایت ضمن ثبت نام و ارائه رزومه خود، از مشاوره شغلی بصورت الکترونیکی بهره مند واز فرصت های شغلی ارایه شده مطلع گردند .

وی خاطر نشان کرد: کارفرمایان نیز می توانند نسبت به ثبت فرصت شغلی خود بر روی وب سایت مذکور اقدام و با جستجو در بین رزومه های ارائه شده کارجویان ،نیروی کار متناسب با فرصت شغلی خود را شناسایی کنند.

لازم به توضیح است صدور مجوز فعالیت کاریابی الکترونیکی صرفا برای مدیران موسسات مشاوره شغلی و کاریابی های غیر دولتی که دارای مجوز فعالیت از این اداره کل هستند امکانپذیر می باشد .

۱۶ فروردین ۱۳۹۶ ۱۳:۴۴
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید