اخبار

آخرین جلسه شورای اداری تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد در سال 1395

آخرین جلسه شورای اداری تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد در سال 1395
با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال 95، آخرین جلسه شورای اداری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد تشکیل شد.
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: آخرین جلسه  شورای اداری  اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد به ریاست دکتر ریاحی و با حضور مدیران ستادی و رؤسای ادارات شهرستان ها تشکیل جلسه داد.

در این نشست که به منظور ارائه گزارش عملکرد شهرستان‌ها و بررسی تحقق برنامه‌های اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد در سال 1395 تشکیل شده بود، محمد حسین ریاحی با ارزیابی مثبت عملکرد مدیریت‌های مختلف، از تلاش همه مدیران ستادی و رؤسای شهرستانی تقدیر کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد با تاکید بر لزوم شناخت قابلیت‌ها و ظرفیت‌های  موجود برای رسیدن به اهداف و برنامه‌ها، خاطرنشان کرد: انعکاس اخبار و عمکلرد شهرستان‌ها باید به گونه‌های باشد که مردم که ولی نعمتان ما هستند از فعالیت‌های ما آگاه باشند و بتوانند از موقعیت‌ها و امکانات و امتیازهایی که دولت تامین کرده به خوبی استفاده کنند.

ریاحی با اشاره به اینکه باید توانمندی‌ها را به اشتراک بگذاریم افزود: هنر واقعی ما و همکاران مجموعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی، تحقق  صد در صد برنامه‌هاست و ضرورت دارد همه توان و تلاشمان معطوف به این مهم باشد.

در این جلسه، نیکی آرمین، رییس اداره ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات، به ارائه آمار عملکردی مدیریت‌های پنچ گانه و ادارات شهرستانی تعاون، کار و رفاه اجتماعی پرداخت و تحقق برنامه‌ها در هر بخش را مورد بررسی قرار داد.  

در بخش دیگری از شورای اداری تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد در پایان سال 1395، رؤسای ادارات از عملکرد خود بر اساس آمار برته دفاع کردند.

 

۱۱ اسفند ۱۳۹۵ ۱۱:۵۷
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید