اخبار

تجلیل از ایثارگر اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی تفت بمناسبت دهه انقلاب

تجلیل از ایثارگر اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی تفت  بمناسبت دهه انقلاب
در جلسه‌ای همزمان با ایام پیروزی انقلاب، از کارمند ایثارگر اداره تعاون، کار و رفاه احتماعی شهرستان تفت تجلیل شد.

روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: همزمان با ایام پیروزی انقلاب، با حضور رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران و جمعی از مدیران شهرستان تفت از آقای احمد مطهری ریاست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی تجلیل به عمل آمد.

در این مراسم رئیس بنیاد شهید با بیان اینکه ایثارگران در آن زمان بر حسب ضرورت و نیاز به نقش آفرینی در دفاع از ارزشهای والای انقلاب پرداخته و نقش خویش را به درستی به کمال رساندند، اظهار داشت: حفظ ارزشهای انقلاب در جامعه، یکی از وظایف مهم مسولان است چرا که این مولفه‌ها عامل اصلی تعالی و پیشرفت در جامعه و پیروزی در برابر دشمنان محسوب می شود.

مقنی زاده با اشاره به اینکه همه ما مدیون ایثارگری و رشادت رزمندگان اسلام هستیم، افزود: امروز باید از آرمان‌ها و ارزشهای دفاع مقدس محافظت و آن را به آیندگان انتقال دهیم.

وی با تبریک ایام الله دهه فجر افزود: 22 بهمن یک روز نیست، بلکه تاریخ و نماد استقامت و پیروزی مردم ایران است و ما باید با تکریم و بزرگداشت این روز، ادامه دهنده راه شهدا باشیم.

رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستان تفت با تاکید بر اینکه تکریم از ایثارگران تکریم از اشخاص نیست، بلکه تکریم از جایگاه است؛ تصریح کرد: امروز بیش از هر زمان دیگری برای دستیابی به اهداف نظام در تمامی زمینه‌ها به روحیه ایثارگری نیاز داریم. 

گفتنی است در پایان این مراسم با اهدای لوح سپاس از آقای احمد مطهری تقدیر شد.

۲۰ بهمن ۱۳۹۵ ۱۳:۰۲
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید