اخبار

اولین مرکز مشاوره، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی در زیرگروه تخصصی عمران معماری شهرسازی یزد افتتاح شد

اولین مرکز مشاوره، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی در زیرگروه تخصصی عمران معماری شهرسازی یزد افتتاح شد
اولین مرکز مشاوره، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی در زیرگروه تخصصی عمران معماری شهرسازی در شهرستان یزد با حضور دکتر ریاحی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دکتر میرجلیلی معاون دانشگاه امام جواد(ع) افتتاح شد.
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: در نهمین روز دهه مبارک فجر، نخستین مرکز مشاوره، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی در زیرگروه تخصصی عمران معماری شهرسازی در شهرستان یزد با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و معاون دانشگاه امام جواد(ع) مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

این مرکز با هدف ارائه مشاوره‌های تخصصی مرتبط با تهیه و اجرای طرح کسب و کار به صاحبان ایده‌های نوآورانه و هدایت صاحبان سرمایه و ایده در چارچوب طرح‌های نوآورانه و بازار پذیر کسب و کار تاسیس و شروع به فعالیت کرد.

در این مراسم مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی ضمن تبریک ایام الله دهه فجر گفت: خوشحالیم که همکاران ما در مراکز مشاوره، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی با تخصص علمی و نگاه کارآفرینی به فعالبت مبادرت می کنند.

دکتر ریاحی افزود: مراکز مشاوره، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی فرصتی است برای حمایت از کسانی که علاقه به این حوزه دارند تا بی‌تردید می‌توانند خروجی مطلوبی از این مراکز ارائه دهند.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعي استان یزد اظهار داشت: مراکز شتاب دهنده کسب و کار می‌توانند این فرصت را به افراد بدهند که ایده خود را در مقیاسی کوچک عرضه نمایند.

وی ضمن بیان اینکه شهر یزد،شهری سنتی است و میراث فرهنگی در این شهر، جایگاه ویژه‌ای دارد افزود: زیرساخت‌های توسعه شهری و روستایی و برند سازی باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

دکتر میرجلیلی،معاون آموزش عالی امام جواد(ع) گفت: باشگاه کارآفرینی در یزد هفت سال است که فعالیت می‌کند و جوانان با پتانسیل‌های بازار کار آشنا می‌شوند و فارغ‌التحصیلان بعد از اتمام تحصیل مستقیم وارد بازار کار می شوند.

۲۱ بهمن ۱۳۹۵ ۱۴:۳۸
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید