اخبار

افتتاح سالن چند منظوره کارگران شهرستان ابرکوه

افتتاح سالن چند منظوره کارگران شهرستان ابرکوه
در سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، سالن چند منظوره مجموعه فرهنگی ورزشی و رفاهی کارگران ابرکوه با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد، مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان یزد و مسئولین شهرستانی افتتاح شد.

روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: در نهمین روز از ایام الله دهه فجر، سالن چند منظوره مجموعه فرهنگی ورزشی و رفاهی کارگران (شماره 2) ابرکوه با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد و مسئولین شهرستانی مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

این مجموعه ورزشی با هدف تعلیم و آموزش رشته‌های ورزشی، تقویت قوای جسمی و فکری کارگران و جامعه هدف، تربیت و آماده سازی ورزشکاران برای شرکت در مسابقات، ترویج و توسعه ورزش در کارگاه‌ها و کارخانجات، برگزاری مراسم و جشنواره‌های فرهنگی ورزشی و هنری به مناسبت‌های مختلف، احداث و مورد بهره برداری قرار گرفته است.

گفتنی است مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران در زمینی به مساحت 26000 متر مربع و با زیر بنای 1750 متر مربع  با صرف هزینه‌ای بالغ بر سیزده میلیارد صد و یازده میلیون ریال شامل سالن چند منظوره (فوتسال، بدنسازی، والیبال، بسکتبال و ...) محوطه سازی و امور زیربنایی احداث شده است.

۲۱ بهمن ۱۳۹۵ ۱۴:۰۳
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید