اخبار

طی مراسمی از استادکاران شرکت ایساتیس بهاباد تجلیل شد

طی مراسمی از استادکاران شرکت ایساتیس بهاباد تجلیل شد
در مراسمی با حضور دکتر میرابوالقاسمی رئیس شورای شهرستان و نماینده استان در شورای عالی استانها، از 6 نفر از استادکاران شرکت ایساتیس صنعت تجلیل شد.

به گزارش اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بهاباد: در مراسمی که به مناسبت گرامیداشت دهه فجر و سالگرد پیروزی انقلاب در بهاباد برگزارشد، از 6 نفر از استادکاران شرکت ایساتیس صنعت در حضور دکتر میرابوالقاسمی رئیس شورای شهرستان و نماینده استان در شورای عالی استانها تجلیل به عمل آمد.

در این مراسم که نوری شادکام و کربلائی رؤسای ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی و صنعت، معدن و تجارت شهرستان  بهاباد حضور داشتند علی اصغر نوری شادکام، با تبریک این ایام خجسته، گفت: در سالی که به نام اقتصاد مقاومتی "اقدام و عمل" نامگذاری شده، تلاش بخش‌‌های خصوصی و تعاونی و نقش حاکمیتی دولت در شرایط کنونی بسیار مهم است و باید مورد توجه قرار گیرد.وی خاطر نشان کرد باید با تکیه بر توان داخلی و دستیابی به خودکفایی و ایجاد و توسعه فرهنگ اعتنا و اعتماد به تولیدات داخلی، بر تحریم‌ها غلبه کنیم و از این طریق راه امام راحل و شهیدان را در اتکبار ستیزی ادامه بدهیم .

همچنین در این مراسم دکتر سید محمود میر ابوالقاسمی ضمن اشاره به آیات و احادیثی از معصومین که به اهمیت کار و تلاش اشاره دارد افزود: هر بنگاهی که بخواهد موفق شود باید به ارتقای دانش مجموعه خود توجه کرده و انجام کار درست و علمی را سرلوحه کارها قرار دهد. وی خودباوری را رمز موفقیت و پیشرفت قلمداد کرد.

۲۱ بهمن ۱۳۹۵ ۱۳:۳۹
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید