اخبار

موسسه مشاوره شغلی و کاریابی در تفت افتتاح شد

موسسه مشاوره شغلی و کاریابی در تفت افتتاح شد
همزمان با برگزاری جشن‌های سالگرد پیروزی انقلاب، موسسه مشاوره شغلی و کاریابی غیردولتی داخلی باغ شهر در شهرستان تفت به بهره برداری رسید.

روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: بمناسبت ایام الله دهه مبارک فجر، مرکز مشاوره شغلی و کاریابی غیردولتی باغ شهر شهرستان تفت با حضور مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد،  و رؤسای اداره توسعه کارآفرینی و تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان تفت، مورد افتتاح و بهره برداری رسید.

فریبا آیت‌اللهی، در این مراسم ضمن تبریک سی و هشتمین بهار انقلاب اسلامی و گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و شهیدان گفت: یکی از وظایف مهم کاریابی‌ها ایجاد تعامل سازنده با مدیران بنگاه‌های اقتصادی است که باید بین کارجویان و بازار کار ارتباط موثری برقرار نمایند.

مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد افزود: دولت در راستای کوچک سازی خود به دنبال واگذاری تصدی‌هاست و در همین راستا کاریابی‌ها می‌توانند به عنوان بازوان قدرتمند دولت با دریافت این تصدی‌ها به  افزایش بهره وری در جامعه کمک کنند که دراین صورت، تأکیدات مقام معظم رهبری بر رعایت اصل 44 قانون اساسی و مبحث اقتصاد مقاومتی نیز به نوعی محقق می‌شود.

آیت‌اللهی، مشاوره شغلی و هدایت نیروی انسانی را از مهمترین وظایف کاریابی‌ها دانست و تاکید کرد: این مهم طبق دستورالعمل‌ها و قوانین موجود به بهترین نحو انجام گیرد.

در بخش دیگری از مراسم افتتاح مرکز مشاوره شغلی و کاریابی غیردولتی باغ شهر، احمد مطهری گفت: کاریابی‌ها باید ظرفیت و پتانسیل شهرستانها را شناسایی نمایند تا بتوانند وظایف مربوط به کاریابی را به بهترین نحو برای مردم انجام دهند.

۲۱ بهمن ۱۳۹۵ ۱۳:۱۳
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید