اخبار

به مناسبت دهه مبارکه فجر: جشنواره فرهنگی ورزشی کارگران با حضور استاندار یزد برگزار شد

به مناسبت دهه مبارکه فجر: جشنواره فرهنگی ورزشی کارگران با حضور استاندار یزد برگزار شد
در سی و هشتمین بهار آزادی و ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی، جشنوارۀ فرهنگی ورزشی کارگران یزد با حضور مهندس میرمحمدی استاندار یزد برگزار شد.

روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: مراسم جشن با شکوه فرهنگی ورزشی کارگران یزد در سالگرد پیروزی انقلاب و دهه مبارک فحر، با استقبال کارگران و خانواده های آنان برگزار شد.

در این مراسم که از سوی کمیته کارگری و کارفرمایی ستاد دهه فجر استان و با مدیریت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد به اجرا در آمد، استاندار یزد ضمن تبریک روزهای خاطره‌انگیز پیروزی انقلاب به ملت و بخصوص خانواده بزرگ کار و تلاش، خطاب به آنها تاکید کرد: شما کارگران عزیز، سرمایه‌های نظام و بازوان قدرتمند کارآفرینی هستید که در اقتصاد کشور نقش مهمی بر عهده شماست و همواره کوشش کرده‌اید نیازهای جامعۀ خود و حتی جهان را پاسخ‌گو باشید.

سیدمحمد میرمحمدی با گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و شهیدان سرفراز افزود: ایران اسلامی با همّت و رهبری خردمندانۀ حضرت امام خمینی(ره) بر همۀ توطئه‌ها و ترورها، تحریمها و هشت سال جنگ تحمیلی فائق آمد و امروز نیز با تدابیر و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب، حرف اول را در منطقه می‌زند.

استاندار یزد خاطر نشان کرد: دولت تدبیر و امید، نقش مهم کارگران را هیچ‌گاه فراموش نکرده و علی‌رغم همه مسائل، مشکلات و تنگناهایی که به دلیل تحریم‌ها بوجود آمده، با تلاش دولت یازدهم، کارآفرینان و کارگران، مشکلات موجود را با توان و مهارت خویش مرتفع خواهند کرد.

دکتر ریاحی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز در سخنان کوتاهی با تبریک ایام الله دهه فجر، تعریف جدیدی از انقلابیگری را به حاضران ارائه داد و تاکید کرد: روحیه انقلابی در آغاز  برای بر اندازی حکومت ظلم شاهنشاهی یک معنا داشت و زمان بعد از استقرار نظام  اسلامی در شکل دیگری خودش را نشان داد. وی با این توضیح، افزود: در زمان دفاع مقدس نیز  مردم انقلابی با حضور در جبهه‌های نبرد، انقلابی بودن خود را به منصه ظهور رساندند و امروز کشور ما، بیش از هر چیز به افرادی نیازمند است که چرخ‌های تولید و اقتصاد کشور را به حرکت در آورد. پس برای رسیدن به این هدف مقدس که همانا توسعه اقتصاد، شکوفایی و خودباوری و اتکاء به توان علمی و مهارتی داخلی است نیاز به یکسری برنامه‌ریزی و تبیین استراتژی هستیم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد تاکید کرد: کارآفرین‌ها، ایده پردازان، مبتکران، مبدعان، جامعه نخبگان و کارگران باید کشور را در برهه‌های حساس تحریم و تهدیدها به ساحل امن رفاه و آسایش و پیشرفت برسانند.

ریاحی تصریح کرد: امروز  کشور ما نیازمند تکاپو و کار بیشتر است. نیازمند تولید است. نیازمند  اتکاأ و اعتماد به صنعت داخلی است و توجه به خودباروی و ترویج و توسعه کارآفرینی و اشتغالزایی، ملاک‌های یک فرد انقلابی امروزی است.

گفتنی است در این مراسم که دکتر طالبی معاون سیاسی، امنیتی، حیدری مدیرکل دفتر استاندار و روابط عمومی استانداری، مدیران برخی از دستگاه‌های اجرایی و سازمان‌ها و نهادهای انقلابی و نمایندگان تشکل‌های کارگری و کارفرمایی حضور داشتند ضمن اجرای مراسمی شاد و مفرح به مناسبت ایام پیروزی انقلاب، از حامیان جشنواره‌های فرهنگی ورزشی جامعۀ کار و کارگر استان، ورزشکاران پیشکسوت، باشگاه‌های فرهنگی ورزشی کارگران با حضور استاندار و مقامات استانی با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل شد.


به مناسبت دهه مبارکه فجر: جشنواره فرهنگی ورزشی کارگران با حضور استاندار یزد برگزار شد 13
به مناسبت دهه مبارکه فجر: جشنواره فرهنگی ورزشی کارگران با حضور استاندار یزد برگزار شد 12
به مناسبت دهه مبارکه فجر: جشنواره فرهنگی ورزشی کارگران با حضور استاندار یزد برگزار شد 11
به مناسبت دهه مبارکه فجر: جشنواره فرهنگی ورزشی کارگران با حضور استاندار یزد برگزار شد 10
به مناسبت دهه مبارکه فجر: جشنواره فرهنگی ورزشی کارگران با حضور استاندار یزد برگزار شد 9
به مناسبت دهه مبارکه فجر: جشنواره فرهنگی ورزشی کارگران با حضور استاندار یزد برگزار شد 7
به مناسبت دهه مبارکه فجر: جشنواره فرهنگی ورزشی کارگران با حضور استاندار یزد برگزار شد 6
به مناسبت دهه مبارکه فجر: جشنواره فرهنگی ورزشی کارگران با حضور استاندار یزد برگزار شد 5
به مناسبت دهه مبارکه فجر: جشنواره فرهنگی ورزشی کارگران با حضور استاندار یزد برگزار شد 4
به مناسبت دهه مبارکه فجر: جشنواره فرهنگی ورزشی کارگران با حضور استاندار یزد برگزار شد 3
به مناسبت دهه مبارکه فجر: جشنواره فرهنگی ورزشی کارگران با حضور استاندار یزد برگزار شد 2
به مناسبت دهه مبارکه فجر: جشنواره فرهنگی ورزشی کارگران با حضور استاندار یزد برگزار شد 1

۱۶ بهمن ۱۳۹۵ ۱۳:۳۹
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید