اخبار

طی مراسمی از برگزیدگان قرآنی جامعه کار و تلاش یزد تقدیر شد

طی مراسمی از برگزیدگان قرآنی جامعه کار و تلاش یزد تقدیر شد
در مراسم با شکوهی با حضور نمایندگان جامعه کارگری و کارفرمایی از برگزیدگان یازدهمین مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش تقدیر شد.

روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: در سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب و در طلیعه بهار آزادی، طی مراسم باشکوهی با حضور کارگران و خانوداده های آنها و نمایندگان تشکل‌های کارگری و کارفرمایی و برخی مقامات استانی، از برگزیدگان یازدهمین مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش تقدیر  شد. 

 در این نشست که معاون شهردار یزد، دبیر  خانه کارگر استان یزد، معاون  ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی و اعضای شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی حضور داشتند با اهدای لوح تقدیر و هدایی از برگزیدگان ابن دوره از مسابقات تجلیل شد.

در لوح تقدیر برگزیدگان یازدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش  که به امضای دکتر محمد حسین ریاحی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد رسیده، آمده است: تمسّک و توسّل به کلام وحی و آشنایی با قرآن کریم، وسیله تقرب به درگاه الهی و رشد و ارتقای معنوی بشریت است و هرکس در این مسیر گام بر دارد در جهت تعالی حرکت کرده است.

 دکتر ریاحی  با تبریک به برگزیدگان و شرکت کنندگان عزیز، استمرار خدمت معنوی به ساحت مقدس قرآن و سلامتی و توفیق روز افزون جامعه کار  و تلاش را از درگاه احدیت مسئلت داشته است.

گفتنی است یازدهمین دوره مسابقات قرآن کریم آذرماه سال جاری با حضور بیش از 150 شرکت کننده در رشته‌های ترتیل، قرائت، مفاهیم  و حفظ 10، 20 و 30جزء قرآن کریم  برگزار شد و نفرات برتر برای راه یابی به مسابقات کشوری معرفی شدند.


طی مراسمی از برگزیدگان قرآنی جامعه کار و تلاش یزد تقدیر شد 1
طی مراسمی از برگزیدگان قرآنی جامعه کار و تلاش یزد تقدیر شد 2 

 
طی مراسمی از برگزیدگان قرآنی جامعه کار و تلاش یزد تقدیر شد 6
طی مراسمی از برگزیدگان قرآنی جامعه کار و تلاش یزد تقدیر شد 5
طی مراسمی از برگزیدگان قرآنی جامعه کار و تلاش یزد تقدیر شد 4

۱۴ بهمن ۱۳۹۵ ۱۳:۲۹
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید