اخبار

رئوس برنامه‌های ستاد دهه فجر شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد اعلام شد

رئوس برنامه‌های ستاد دهه فجر شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد اعلام شد
شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی عضو تشکیل و پیرامون برنامه‌های اجرایی در دهه فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بحث و تبادل نظر شد.

روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: جلسه شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد با موضوع بررسی برنامه‌های اجرایی در دهه فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی عضو برگزار شد.

در این جلسه، دکتر ریاحی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره جانباختگان آتش فشان در حادثه پلاسکو و ابراز همدردی با خانواده‌های داغدیده، برشکوه برگزاری مراسم سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و ایام الله دهه فجر تاکید کرد.

 وی با اشاره به اینکه برنامه‌های تدارک شده باید قابلیت ایجاد شور و نشاط اجتماعی در جامعه داشته باشند افزود: دستگاه‌های عضو شورای هماهنگی تعاون،کار و رفاه اجتماعی باتوجه به فراگیری جامعه هدف خود می‌توانند در  برقراری شور و نشاط اجتماعی بیش از پیش موثر باشند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد تصریح کرد: هر کدام از دستگاه‌ها سعی کنند دراین ایام و در خلال برنامه‌ها و مصاحبه‌ها، دستاوردهای مجموعه خود را به مردم معرفی کنند و نسبت به تدارک مسابقات ورزشی، برنامه‌های همگانی، جشن‌های خانوادگی و دیگر فعالیت‌های فرهنگی و هنری  برای مخاطبین خود اقدام نمایند.

در این جلسه هرکدام از مدیران و نمایندگان دستگاه‌های یازده گانه عضو شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی رئوس برنامه‌های خود را اعلام کردند.

گل‌افشانی قبر مطهر شهید محراب دیارمان و شهدای انقلاب اسلامی، دیدار با خانواده معظم شهدای جامعه کار و تلاش، دیدار با  استاندار و اعلام دستاوردهای یکساله، برگزاری 10 جشن بزرگ در دستگاه‌های اجرایی، برقراری مسابقات ورزشی بخصوص جام فوتسال کارگری، بازدید از چند مجموعه تولیدی و تعاونی، برگزاری همایش بانوان و افتتاح چندین پروژه جدید از اهم برنامه‌های دستگاه های اجرایی شورای هماهنگی تعاون کار و رفاه اجتماعی یزد در ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی در سال جاری است.

۶ بهمن ۱۳۹۵ ۱۴:۱۱
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید