اخبار

نخستین کارگاه آموزشی شتاب دهنده‌های کسب و کار در میبد برگزار شد‌

نخستین کارگاه آموزشی شتاب دهنده‌های کسب و کار در میبد برگزار شد‌
به همت اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همکاری مدیریت شرکت عمران شهرک صنعتی جهان‌آباد میبد، نخستین کارگاه آموزشی آشنایی و شناخت شتاب دهنده‌های کسب و کار در میبد برگزار شد.

روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: در راستای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، نخستین کارگاه آموزشی شناخت شتاب دهنده‌های کسب و کار ویژه مدیران بازرگانی، مالی، فروش و اداری واحدهای تولیدی میبد، در محل مسجد‌النبی شهرک صنعتی جهان‌آباد برگزار شد.

علائی، رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی میبد هدف از برگزاری این کارگاه آموزشی را آشنایی مدیران مالی، بازرگانی، فروش و اداری واحدهای تولیدی شهرستان با شتاب دهنده‌های کسب و کار، به عنوان مهمترین ویژگی مدیران موفق در ایجاد کسب و کار علمی، پر سود و سیستماتیک عنوان کرد.

وی با اشاره به اینکه دانش و مهارت، تفکر، تلاش، تحول، تمرکز و ترقی طلبی به عنوان مهمترین شاخصه‌های کسب و کار در دنیای امروز تلقی می شود اظهار داشت: در این کارگاه یک روزه، مدیران بازرگانی و فروش واحدهای تولیدی با نیازهای علمی بازار تولید و برون رفت از موانع و مشکلات فروش و سهم حداکثری از بازار مصرف آشنا می‌شوند.

دکتر هاشمی، استاد دانشگاه و مدرس شتاب دهنده‌های کسب و کار با ارائه تعریف جامع از کارآفرینی، در این کارگاه آموزشی تصریح کرد: در دنیای امروز، داشتن یک کسب و کار موفق و توسعه محور، نیازمند دانش مورد نیاز برای دستیابی به بازار فروش مناسب و مقابله با موانع و مشکلات تولید است.

وی با اشاره به اینکه کارآفرینی، ارزش خلق می‌کند و این ارزش ما را به ترقی وا می‌دارد عنوان کرد: تفکر، تلاش، تحول، تمرکز، تحمل و ترقی طلبی از مهمترین شاخصه‌های کارآفرینی و نیاز روز مدیران واحدهای تولیدی است، که این دانش بدون آموزش مدیران فروش، بازرگانی، مالی، اداری و ... محقق نمی شود.

هاشمی با بیان اینکه تا سازمان خود را آموزش محور نکنیم، رشد نخواهیم یافت خاطر نشان کرد: بیش از 92 درصد کسب و کارهایی که در دنیا به شکست می انجامد ناشی از عدم آموزشهای علمی و سیستماتیک پرسنل است که در این راستا شناخت شتاب دهنده‌ها مهمترین گزینه برای تبدیل شدن به یک واحد تولیدی مقتدر و جهانی است.

۶ بهمن ۱۳۹۵ ۱۳:۴۶
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید