اخبار

کارکرد شرکت‌ تعاونی‌های توسعه و عمران شهرستان‌ها باید به جامعه تفهیم شود

کارکرد شرکت‌ تعاونی‌های توسعه و عمران شهرستان‌ها باید به جامعه تفهیم شود
نشست دوستانه معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مسئولین تعاونی‌های توسعه و عمران شهرستانی برگزار شد.
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: در حاشیه سفر مهندس کلانتری معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به یزد برای شرکت در یازدهمین جشنواره امتنان از کارآفرینان برتر استان، نشست دوستانه‌ای با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مسئولین تعاونی‌های توسعه و عمران شهرستانی برگزار شد.

مهندس کلانتری با قدردانی از فعالیت‌های انجام گرفته در یزد در رابطه با تاسیس شرکت‌های تعاونی توسعه و عمران شهرستان‌ها، هدف و نقشه راه دستیابی به آن را از مهمترین اصول در برنامه‌ریزی و تدوین استراتژی در هر کار دانست و اضافه کرد: تدبیر و مقاومت، لازمه هر کار بزرگ است و  انسان‌های بزرگ برای کارهای بزرگ، تلاش‌های بزرگ انحام می‌دهند.

معاون تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد: باید موضوع و مفهوم شرکت تعاونی به طور صریح و جامع و روشن به جامعه تفهیم شود. وی در مورد شرکت‌های توسعه و عمران شهرستان های اردکان و اشکذر و مهریز توصیه کرد برای استفاده بهتر از زمان، با سرعت بیشتری به این موضوع رسیدگی کرده و  طرح‌های مناسب و عام المنفعه برای مردم در نظر داشته باشند.

مهندس سید حمید کلانتری با بیان اینکه باید از منابع خرد مردم به خوبی استفاده کرد افزود: اگر مزایا و ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های شهرستانی را خوب بشناسیم و محدودیت‌ها را نیز شناسایی کنیم و قدرت مدیریت آنها را داشته باشیم موفقیت در چند قدمی ما خواهد بود و به اهداف از پیش تعیین شده خواهیم رسید.

در این جلسه، مسئولین تعاونی‌های توسعه و عمران شهرستانها به ارائه گزارشی از روند کاری انجام  تاسیس و پذیره نویسی و سایر فعالیت‌های شرکت‌های تعاونی توسعه و عمران پرداختند و در خصوص مشکلات و مسائل پیش روی این تعاونی‌ها بحث و تبادل نظر شد.

۲ بهمن ۱۳۹۵ ۱۴:۱۰
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید