اخبار

کمیته کارگری و کارفرمایی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان یزد تشکیل جلسه داد

کمیته کارگری و کارفرمایی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان یزد تشکیل جلسه داد
با نزدیک شدن ایام ا.. سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، کمیته کارگری و کارفرمایی ستاد دهه فجر استان یزد به ریاست مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد تشکیل شد.

روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: کمیته کارگری و کارفرمایی ستاد دهه فجر استان یزد به ریاست مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد و با حضور نمایندگان تشکل‌های کارگری و کارفرمایی، بسیج کارگری، سازمان فرهنگی- ورزشی و رفاهی شهرداری یزد، اتاق بازرگانی، صنایع معادن، کشاورزی و سایر اعضای این کمیته در سالن تلاش اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تشکیل جلسه داد.

دکتر محمدحسین ریاحی در خصوص اهداف و برنامه های ایام ا... دهه فجر و تبیین ارزش‌های انقلاب اسلامی و نقش ارزنده کارگران در پیروزی انقلاب و رسیدن به آرمان‌های آن و تحقق اهداف و برنامه‌های اصلی نظام در خودباوری و اتکاء به اقتصاد داخلی و خودکفایی سخنانی ایراد کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس کمیته کارگری و کارفرمایی یزد با تاکید بر اینکه باید روحیه نشاط و حس امید را در جامعه بخصوص بین کارگران زحمتکش انتشار داد افزود: مردم باید از خدمات نظام و دستارودهای انقلاب مطلع شوند و با آگاهی از  عملکرد دولت و نظام، به استقبال جشن‌های پیروزی و ایام ا... بروند.

ریاحی خاطرنشان کرد: انعکاس عملکردها، انگیزه تلاش، کوشش و خدمت صادقاته به مردم را افزایش داده و مردم را به آینده و برنامه‌ها و اهداف پیش رو امیدوار خواهد کرد.

زارع، دبیر ستاد دهه فجر استان با اعلام شعار دهه فجر امسال، با عنوان" گفتمان انقلاب اسلامی زمینه ساز امنیت پایدار و تحقق اقتصاد مقاومتی" بر اجرای برنامه‌های شاد و مفرح برای جامعه کار و تلاش تاکید کرد.

در این جلسه دکتر حجت، رئیس کانون انجمن های صنفی کارفرمایی، طباطبایی، نماینده بسیج کارگری، دهقانی، دبیر خانه کارگر، دکتر میرجلیلی، نماینده اتاق بازرگانی، راسخی نماینده کانون شوراهای اسلامی کار و سالاری، جانشین رئیس کمیته کارگری و کارفرمایی به بررسی برخی مشکلات جامعه کارگری و کارفرمایی اشاره و برای برگزاری هرچه باشکوهتر مراسم ایاا..  دهه فجر انقلاب اسلامی  امسال پیشنهاداتی  ارائه کردند.

۲۳ دی ۱۳۹۵ ۱۳:۱۱
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید