اخبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد با رئیس آموزشکده فنی حضرت رقیه یزد دیدار کرد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد با  رئیس آموزشکده فنی حضرت رقیه یزد دیدار کرد
در دیدار مدیرکل تعاون، کار ورفاهاجتماعی با رییس آموزشکده فنی و حرفه ایحضرت رقیه یزد، بر تقویت زمینه‌های مشترک کاری بخصوص در حوزه توانمندسازی و اشتغال تاکید شد.

روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: محمد حسین ریاحی مدیرکل وفریبا آیت اللهی مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد با  سرکار خانم خامسی رییس آموزشکده حضرت رقیه یزد دیدار کردند.

در دیدار مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با رییس آموزشکده فنی حضرت رقیه  یزد  بر تقویت زمینه‌های مشترک کاری بخصوص در حوزه توانمندسازی و اشتغال تاکید شد.

افزایش مهارت، توانمندسازی و ایجاد روحیه خودباوری، توسعه مشاغل خانگی و دستیابی به اشتغال پایدار و رونق اقتصادی از اهداف مشترک اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد و آموزشکده فنی حضرت رقیه است.

دکتر ریاحی در این دیدار به امنیت شغلی بانوان در اجتماع اشاره کرد و افزود: توسعه مشاغل خانگی در رشته های مهارتی، مشکل ناامنی شغلی بانوان را مرتفع می کند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد، توجه و تاکید به توانمندسازی فارغ‌التحصیلان رشته‌های فنی و مهارتی درآموزشکده  حضرت رقیه یزد را از ویژگی‌های خاص این آموزشکده دانست و تصریح کرد این حرکت می‌تواند به اشتغال پایدار دراین قشر منتهی شود و از این طریق، هم اقتصاد خانواده‌ها به خصوص در شرایط  سنگین فعلی تقویت می‌شود و هم آرامش و  امنیت به خانواده‌ها باز می گردد.

خانم خامسی  رییس آموزشکده فنی حضرت رقیه نیز،ضمن تاکید به توسعه مشاغل خانگی در رشته‌های فنی و مهارتی بانوان، خواستار توجه و استفاده بیشتر از فارغ التحصیلان خانم در رسته‌های مدیریتی دولتی و شبه دولتیو خصوصی شد. وی افزود: جامعه بایدبه توانمندی بانوان متعهد و باسواد ایمان بیاورد و از واگذاری مسئولیت به فارغ التحصیلان زن در رشته‌های فنی و مهارتی  هراسی نداشته باشد.

۱۶ دی ۱۳۹۵ ۱۲:۱۷
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید