اخبار

همایش پیشگیری از اعتیاد در جامعه کار و تولید برگزار شد

همایش پیشگیری از اعتیاد در جامعه کار و تولید برگزار شد
با حضور کارفرمایان واحدهای صنعتی، تشکل‌های کارگری و کارفرمایی، مدیران استانی و شهرستان اشکذر، همایش یکروزه پیشگیری از اعتیاد در جامعه کار و تولید، از سوی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی و با میزبانی مدیریت برق یزد برگزار شد.

روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: در راستای آگاهی بخشی به مدیران واحدهای صنعتی و جامعه کارگری، همایش پیشگیری از اعتیاد در جامعه کار و تولید  با حضور بیش از  200 نفر شرکت کننده برگزار شد.

سید حسین سالاری مدیر احتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد، پرداختن به موضوع اعتیاد و پیشگیری از آن در جامعه کار و تولید را از وطایف مدیریت احتماعی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی دانست و افزود: از  ابتدای سال جاری طرحی با عنوان کاربست مطالعه شیوع شناسی اعتیاد در جامعه  کار و تولید "کاج" در دستور کار قرار گرفته که استان یزد به عنوان محور منطقه جنوبشرق کشور، شامل استانهای هرمزگان، سیستان و بلوچستان، کرمان و یزد در آن فعالیت میکنند.

در طرح کاج، کارگاه های تولیدی با ظرفیت 50 تا 499 نفر کارگر، مشمول این طرح خواهند بود که مسئولین خانه‌های بهداشت این کارگاه‌ها با عنوان "بهبان"در دوره‌های آموزشی متعدد آموزش می‌بینند و به عنوان رابط، کارگران و دیگر افراد شاغل در واحدهای صنعتی را رصد کرده و در راستای اگاهی بخشی و پیشگیری از آثار سوء مواد مخدر مساعدت خواهند کرد.

خاطر نشان می‌سازد در همایش پیشگیری از اعتیاد در جامعه کار و تولید که در شهرستان اشکذر و به میزبانی مدیریت برق این شهرستان برگزار شد، وهاب زاده مدیرکل فرهنگی و پیشگیری ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور، جعفری مدیرعامل نیروگاه سیکل ترکیبی، علی شاه حسینی فرماندار شهرستان  اشکذر،  و دکتر نارنجی‌ها مدرس دانشگاه در حوزه آسیب‌های اجتماعی و پیشگیری به ایراد سخن پرداختند.

در پاپان این مراسم از واحدهای صنعتی فعال در امر پیشگیری از اعتیاد تجلیل شد و نمایشگاه عکسی با موضوع اعتیاد در حاشیه همایش برپا شده بود که مورد استقبال حاضران قرار گرفت.

 
همایش پیشگیری از اعتیاد در جامعه کار و تولید برگزار شد 10
همایش پیشگیری از اعتیاد در جامعه کار و تولید برگزار شد 9
همایش پیشگیری از اعتیاد در جامعه کار و تولید برگزار شد 8
همایش پیشگیری از اعتیاد در جامعه کار و تولید برگزار شد 7
همایش پیشگیری از اعتیاد در جامعه کار و تولید برگزار شد 5
همایش پیشگیری از اعتیاد در جامعه کار و تولید برگزار شد 4
همایش پیشگیری از اعتیاد در جامعه کار و تولید برگزار شد 3
همایش پیشگیری از اعتیاد در جامعه کار و تولید برگزار شد 2
همایش پیشگیری از اعتیاد در جامعه کار و تولید برگزار شد 1

۱۲ دی ۱۳۹۵ ۱۳:۳۳
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید