اخبار

شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد تشکیل جلسه داد

شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد تشکیل جلسه داد
شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد با حضور مدیران دستگاه‌های ذیربط و با دستور کار تصمیم گیری برای کمیته‌های تخصصی و برگزاری همایش اثرات سوء مصرف مواد مخدر در واحدهای صنعتی تشکیل جلسه داد.

روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: در جلسه اخیر شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد، به اتفاق نظر اعضا با تشکیل 4 کمیته تخصصی  از کارشناسان  دستگاه‌های عضو شورا موافقت شد. همچنین در این نشست، بر برگزاری دوره‌های آموزشی به عنوان تلنگری برای  پیشگیری از آثار سوء مواد مخدر تاکید شد.

دکتر محمد حسین ریاحی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد، در این جلسه با  تاکید بر اینکه وجود مواد مخدر در جامعه کار و تولید به عنوان عامل موثر در عدم نشاط و ترویج افسردگی و ناآرامی‌های جسمی و  روانی کارگران تلقی می شود، دستگاه‌های عضو این شورا را به شناخت آسیب‌های اجتماعی ناشی از اعتیاد و کمک به درمان آن توصیه کرد.

وی مهارت افزایی و یادگیری تکنیک‌ها برای برخورد با جامعه هدف را از اهم وظایف دستگاه‌های ذیربط دانست.

گفتنی است شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی با عضویت 9 دستگاه اجرایی مرتبط از جمله تامین اجتماعی، بهزیستی، فنی و حرفه‌ای، بیمه سلامت، و ... به ریاست مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تشکیل می‌شود
۴ دی ۱۳۹۵ ۱۱:۳۶
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید