اخبار

تقدیر از فرمانده و پرسنل نیروی انتظامی ابرکوه

تقدیر  از فرمانده و پرسنل نیروی انتظامی ابرکوه
رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان ابرکوه به مناسبت هفته نیروی انتظامی از فرمانده نیروی انتظامی شهرستان تقدیر کرد.

روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتمعاعی استان یزد:  به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی و به منظور قدردانی و سپاس از خدمات پرسنل این نیرو، ناصر زارع رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان ابرکوه به همراه کارشناسان  واحد بازرسی و اشتغال این اداره، با سرهنگ کمالی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ابرکوه دیدار و کفتگو کرد.

در این دیدار ضمن تقدیم لوح  سپاس به فرمانده و یکی از پرسنل نیروی انتظامی، درباره ضرورت همکاری نیروی انتظامی و اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی به منظور دستیابی به راه حل های مناسب برای پیگیری و پیشبرد  امور و اهداف مشترک بحث و گفتگو شد.

رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی در این دیدار با تبریک فرا رسیدن هفته ناجا اظهار داشت: امنیت از مولفه های پیشرفت یک جامعه می باشد و نیروی انتظامی با برقراری امنیت، نقش مهمی در توسعه فعالیت های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی در شهرستان ایفا می نماید.

در این دیدار، سرهنگ احمد کمالی، ضمن تقدیر و تشکر از اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اظهارکرد: نیروی انتظامی حفاظت از حقوق شهروندی و برقراری نظم و امنیت پایدار در جامعه را مهم ترین تلاش و سرمایه خود می داند.  وی با تاکید بر اینکه اطاعت محض از اوامر مقام معظم رهبری وظیفه ناجاست افزود: این نیرو با اقتدار کامل و توانمندی بالا به صورت شبانه روزی در جهت برقراری نظم، امنیت و آسایش مردم تلاش می کند.
۱۵ مهر ۱۳۹۵ ۱۳:۰۳
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید