اخبار

دکتر ربیعی در نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی خراسان شمالی: فعالان اقتصادی و مدیران استانی محور اصلی اقتصادی مقاومتی هستند

دکتر ربیعی در نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی خراسان شمالی: فعالان اقتصادی و مدیران استانی محور اصلی اقتصادی مقاومتی هستند
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: فعالان اقتصادی و مدیران استانی کانون و محور اصلی موفقیت در اقتصاد مقاومتی هستند و اگر اراده استانی در این زمینه تقویت شد به طور قطع روزهای خوبی را پیش رو خواهیم داشت.
 به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ،دکتر  علی ربیعی که جانشین معاون اول رئیس جمهوری در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در خراسان شمالی است پنجشنبه در نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی این استان اظهار کرد: باید همه برای تحقق اقتصاد مقاومتی تلاش کنند.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: جمهوری اسلامی برای توسعه فقط ٥ تا ١٠ سال دیگر فرصت دارد.
دکتر ربیعی که با حکم معاون رئیس جمهوری به عنوان جانشین رئیس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در این استان انتخاب شده است، امروز در راس هیاتی متشکل از معاونان و روسای سازمان های وابسته به بجنورد سفر کرده است.
برگزاری جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان خراسان شمالی و بررسی و پیگیری آخرین وضعیت صنایع و بخش های مختلف تولیدی و اقتصادی استان در راستای سیاست ها و برنامه های اقتصاد مقاومتی با حضور دکتر ربیعی مهم ترین برنامه این سفر است.
نشست صمیمی با معاونین و روسای ستادی و روسای مراکز تابعه و کارکنان و مربیان اداره کل های وابسته به وزارت کار و همچنین بازدید از تعدادی کارگاه در شهرک صنعتی بیدک و پتروشیمی استان از دیگر برنامه های میدانی سفر علی ربیعی به استان خراسان شمالی اعلام شده است.
معاونان وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز در نشست ها و برنامه های مختلفی دیگر که در حوزه های مرتبط برگزار می شود، راه کارهای تحقق اقتصاد مقاومتی را تشریح خواهند کرد.
۱۳ مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۵۶
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید