اخبار

جلسه هم اندیشی روسای هیئت های تشخیص و حل اختلاف استان یزد

جلسه هم اندیشی روسای هیئت های تشخیص و حل اختلاف استان یزد
جلسه هم اندیشی روسای هیئت های تشخیص و حل اختلاف با حضور روسا و کارشناسان اداره روابط کار استان یزد در سالن تلاش اداره کل تعاون،کار ورفاه اجتماعی برگزار گردید.

روابط عمومی اداره کل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان یزد: در ابتدای این جلسه،محمد محمدی رئیس اداره روابط کار ضمن تشکر از زحمات همکاران در مراجع حل اختلاف در راستای حل و فصل اختلافات کارگری و کارفرمایی در سطح استان گفت: حوزه روابط کار یکی از پرتنش ترین حوزه های کاری است که برای همکاران این حوزه در بعضی مواقع فضای متشنج در کار ایجاد می شود.

وی یادآور شد: علیرغم این موارد، ما باید در گفتار و رفتار خود دقت نموده و تا آنجا که امکان دارد با برخورد درست خود، فرد مغلوب شده در دادرسی را همراهی نمائیم.

در ادامه محمدی، رئیس اداره روابط کار به مقایسه عملکرد شش ماهه اول سال 94 و  شش ماهه اول سال جاری مراجع حل اختلاف پرداخت و ضمن ارائه آمار عملکردی اظهار داشت: خوشبختانه با تلاش همکاران استان ، آمار آراء سازشی شش ماهه اول سال 95 نسبت به مدت مشابه سال 94 افزایش چشم گیری یافته است به طوری که این نسبت در خصوص آراء هیئت تشخیص از 12 درصد به 25 درصد و در خصوص آراء هیئت حل اختلاف از 6 درصد به 19 درصد افزایش یافته است.

سپس روسای مراجع حل اختلاف استان با مطرح کردن چند مورد پرونده رسیدگی شده در هیئت های مربوطه، پیرامون مسائل و موارد تخصصی و حقوقی با یکدیگر به بحث و تبادل نظر پرداختند.

۱۲ مهر ۱۳۹۵ ۱۳:۴۲
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید