اخبار

نشست هم اندیشی ورزشی کارگری در اردکان

نشست هم اندیشی ورزشی کارگری در اردکان
با هدف توجه به مقوله ورزش کارگری در مجامع کارگری شهرستان اردکان، نشست هم اندیشی با حضور مسئولین مربوطه برگزار شد.

روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: در راستای اجرای کردن تبصره 2 ماده 38 قانون مالیات بر ارزش افزوده، در جهت حمایت از ورزش کارگری در مجامع کارگری، جلسه هم اندیشی با حضور رؤسای ادارات تعاون،کار و رفاه اجتماعی و اداره ورزش و جوانان اردکان و کارشناسان این ادارات در محل این اداره تشکیل شد.

محمد فتاحی با اشاره به تاریخچه برگزاری مسابقات ورزشی کارگری در شهرستان، ورزش کردن را زمینه ارتقای روحی، سلامت و نشاط اجتماعی کارگران و دست اندرکاران  کارگاه‌ها و کارخانجات  دانست.

رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی اردکان  خاطر نشان کرد: باید به گونه‌ای برنامه ریزی کرد که با انجام فعالیت‌های روزانه ورزشی ولو اندک وکوتاه مدت و نیز برگزاری مسابقات متنوع ورزشی، هم در سطح کارگاه‌ها  و هم به صورت بین کارگاهی در قالب فستیوال‌ها و جشنواره‌های ورزشی، تحرک و پویایی مجموعه های کارگری را افزایش داد  زیرا این عمل باعث تخلیه انرژیهای منفی  کارگران در موقع کار کردن می شود.

در این نشست  برای اجرائی شدن تبصره 2 ماده 38 قانون مالیات برارزش افزوده  از سوی اداره ورزش و جوانان اردکان مباحثی مطرح و پیشنهادهایی ارائه شد.

۱۲ مهر ۱۳۹۵ ۱۳:۳۲
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید