اخبار

آغاز مرحله داوری کارآفرینان برتر

آغاز مرحله داوری کارآفرینان برتر
مرحله داوری از ثبت نام شدگان جشنواره کارآفرینان برتر،همزمان با سراسر کشور آغاز شد.
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه احتماعی استان یزد: همزمان با سراسر کشور، مرحله داوری ثبت نام شدگان در یازدهمین جشنواره کار آفرینان برتر آغاز شد.

رئیس اداره توسعه کارآفرینی با اعلام این خبر افزود: در راستای  تکریم و تجلیل از کارآفرینان برتر و در ادامه پروسه ثبت نام کارآفرینان و نیز ثبت نام افرادی که تمایل دارند برای قضاوت و داروی در یازدهمین جشنواره کارآفرینان  برتر همکاری داشته باشند از هشتم مهرماه، مرحله داوری آغاز شده و تا یک هفته ادامه خواهد داشت .

فاطمه نیکجو افزود: در این مرحله، افرادی که در مردادماه سالجاری برای داوری از طریق سامانه مربوط به یازدهمین جشنواره اعلام آمادگی کرده اند در صورت تایید تخصص و تجارب آنها از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه  اجتماعی، می توانند در مهلت مقرر نسبت به داوری  و اعلان نظر برای کارآفرینان استان اقدام نمایند.

در این خصوص لازم است داوران محترم با ورود به سایت جشنواره (قسمت ورود اعضا در مدیریت) با درج نام کاربری و کلمه عبور، وارد کارتابل شخصی خود شده و نسبت به مشاهده و داوری کاربرگ های اختصاصی اقدام کنند.

 وی همچنین خاطرنشان  کرد: مرحله داوری جشنواره یازدهم تنها تا پانزدهم مهرماه مهلت دارد و قابل تمدید نیست و چنانچه افراد به نام کاربری و کلمه عبور خود دسترسی ندارند می توانند مراتب را از طریق تلفن 38254726 پیگیری نمایند.

 گفتنی است جشنواره کارآفرینان برتر امسال هرساله در هفته جهانی کار آفرینی همزمان با سراسر کشور اوخر آبان و اوایل آذر برگزار می شود .

۱۱ مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۵۴
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید