اخبار

همزمان با هفته دفاع مقدس انجام شد: تجلیل از چهار خانواده شهید بهاباد

به مناسبت هفته دفاع مقدس توسط مدیریت پشتیبانی و توسعه منابع انسانی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان یزد از خانوده چهار شهید دفاع مقدس شهرستان بهاباد تجلیل شد.

روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان یزد: در آخرین روز از هفته دفاع مقدس و در یک برنامه همزمان در سطح شهرستان، توسط امیر یوسفی مدیریت پشتیبانی و توسعه منابع انسانی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد با خانواده معظم 4 شهید شهرستان دیدار کرد.

در این دیدارها که نوری شادکام  رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان و رضاپور از بسیج سپاه ناحیه بهاباد نیز حضور داشتند با عزیمت به روستاهای احمدآباد، دهنودشت و سنجدک، از خانواده های معظم شهیدان اسماعیلی،دهقان، کارگر و خانی تجلیل شد.

یوسفی در این دیدارها گفت: تجلیل از رشادت های شهدای والا مقام، آزادگان سرافراز، جانبازان صبور و همه رزمندگان دوران دفاع مقدس باید همواره مورد توجه مسئولین و آحاد مردم باشد. وی گفت  آزادی، استقلال، امنیت و پیشرفت امروز کشور ما مرهون  از خود گذشتگی ایثارگران جنگ تحمیلی است و امروز هم خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران کمترین کاری است که می توان انجام داد.

 

 

۱۱ مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۴۸
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید