اخبار

کارگروه راهبری ایمنی کار در شهرستان ابرکوه تشکیل شد

کارگروه راهبری ایمنی کار در شهرستان ابرکوه تشکیل شد
کارگروه راهبری ایمنی کار به منظور ارتقا ایمنی و جلوگیری از حوادث ناشی از کار و برنامه ریزی جهت انجام جلسات و بازرسی مشترک از کارگاه های با ریسک بالا با حضور نمایندگان دستگاه های اجرایی مربوطه در محل اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی ابرکوه تشکیل شد.

روابط عمومی اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد: اولین کارگروه ایمنی کار با حضور نمایندگان دستگاه های اجرایی از قبیل فرمانداری ، شهرداری،تعاون،کار و رفاه اجتماعی، صنعت معدن و تجارت، شبکه بهداشت و درمان، آب و فاضلاب شهری و توزیع نیروی برق شهرستان برگزار گردید.

ابتدا ناصر زارع رئیس اداره تعاون،کار ورفاه اجتماعی شهرستان ابرکوه نکاتی را در خصوص ارتقاء ایمنی و جلوگیری از حوادث ناشی ازکار و اهمیت و نیاز تشکیل چنین جلساتی و همچنین آماری در رابطه با تعداد حوادث ناشی از کار ارئه نمود.

در ادامه میثاق سالار، بازرس کار توضیحات خود را در رابطه با اهداف کارگروه و خروجی این جلسات و همچنین طرح جدید خودبازرسی درون کارگاهی و همچنین الزام کلیه کارفرمایان جهت معرفی یک نفر به عنوان مسئول ایمنی کارگاه را مطرح کرد.

در پایان، برگزاری کلاس های آموزشی برای کارگران، کارفرمایان و پیمانکاران، الزام شرکت های خدماتی و پیمانکاری به اخذ تأیید صلاحیت از اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و برگزاری جلسات و انجام بازرسی مشترک ماهیانه از تصمیمات اتخاذ شده این جلسه بود.

۱۰ مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۰۴
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید