اخبار

کسب رتبه دوم کشوری ازطرح های پذیرفته شده در جشنواره امتنان از کارآفرینان برتر توسط اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد

کسب رتبه دوم کشوری ازطرح های پذیرفته شده در جشنواره امتنان از کارآفرینان برتر توسط اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد
فریبا آیت اللهی،مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد، خبر از کسب رتبه دوم کشوری ازطرح های پذیرفته شده استان در جشنواره امتنان از کارآفرینان برتر کشور داد.

روابط عمومی اداره کل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان یزد:فریبا آیت اللهی،مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل ضمن بیان اینکه هدف از برگزاری جشنواره امتنان از کارآفرینان برتر،اشاعه و ترویج فرهنگ کارآفرینی است گفت:تعداد طرح های پذیرفته شده استان یزد توسط معاونت کارآفرینی و اشتغال وزارتخانه،80 طرح از 170 طرح ثبت نامی بوده است که بعد از استان خراسان رضوی(86 طرح)،رتبه دوم کشوری را به خود اختصاص داده ایم.

مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد اعلام کرد: از تعداد طرح های پذیرفته شده استان،47 طرح در بخش صنعت، 24 طرح در بخش خدمات و 9 طرح در بخش کشاورزی می باشد.

گفتنی است؛3 طرح از طرح های پذیرفته شده پس از داوری به عنوان کارآفرینان برتر استانی در یازدهمین جشنواره امتنان از کارآفرینان برتر مورد تجلیل قرارخواهد گرفت.

۶ مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۱۵
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید