اخبار

امام جمعه بافق در دیدار با تعاونگران: پشتوانه تعاونی‌های موفق، اعتماد عمومی و مردمی است

امام جمعه بافق در دیدار با تعاونگران: پشتوانه تعاونی‌های موفق، اعتماد عمومی و مردمی است
به مناسبت هفته تعاون (از 13 لغایت 19شهریور) رئیس و کارکنان اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان بافق و جمعی ازتعاونگران با امام جمعه محترم شهرستان دیدار کردند.

روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان یزد: طبق تقویم جمهوری اسلامی ایران، از 13 تا 19 شهریور  هر سال به نام هفته تعان نامگذاری شده است. به همین مناسبت، رئیس و کارکنان اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان بافق و جمعی از تعاونگران این شهرستان با حجه الاسلام سلیمانی امام جمعه بافق دیدار کردند.

در این دیدار  حجه الاسلام و المسلمین سلیمانی، ضمن تبریک هفته تعاون و تشکر از خدمات اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی و تعاونگران شهرستان، مسئله اقتصاد و معیشت مردم  را از مسائل مهم و زیربنایی جامعه خواند و افزود: دین مبین اسلام  همواره بر امر تعاون تاکید ادارد اما متاسفانه در جامعه ما روح تعاون کمرنگ است.

وی با موثر خواندن نقش تعاونی ها در ایجاد اشتغال، باروری استعدادهای علمی و توانمندی‌های مهارتی، توجه ویژه به این بخش را از سوی دستگاه های حمایتی خواستار شد. حجه ابلاسلام سلیمانی در بخشی از سخنان خود، کار موفق در حوزه تعاون را منوط به انجام صحیح آن مبتنی بر پشتوانه و اعتماد عمومی دانست. 

در این دیدار، دشت آبادی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ضمن تبریک این هفته و اشاره به جایگاه بخش تعاون در اقتصاد کشور پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی،  آموزه‌های دین مقدس اسلام و قرآن کریم را از منابع و پشتوانه‌های فرهنگ کار جمعی بیان کرد و از آن بعنوان ابزاری در جهت تحقق آرمانهای نظام اسلامی و حقوق اساسی ملت دانست. وی با بیان گزارشی از عملکرد این اداره از سال 94 تاکنون، پیرامون روند تشکیل شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان به عنوان اقدام شاخص در حوزه تعاون مطالبی به استحضار امام جمعه و حاضران رساند.

مدیران عامل شرکتهای تعاونی خدماتی معدنچیان چغارت بافق و رئوف بافق نیز به  عنوان دو تعاونی موفق در شهرستان به ارائه گزارشی در حوزه فعالیت ها و دستاوردهای خود پرداختند.
۱۸ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۳۵
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید