اخبار

"خاتم رز" قابلیت تبدیل به برند جهانی در عرصه تولید گل دارد

"خاتم رز" قابلیت تبدیل به برند جهانی در عرصه تولید گل دارد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد به مناسبت هفته تعاون، از شرکت تعاونی خاتم رز در بخش نیر بازدید کرد.

روابط عمومی اداره کل تعاون، کار  و رفاه اجتماعی استان یزد: همزمان با هفته تعاون و با هدف تقدیر از تلاش‌ شرکت‌های تعاونی موفق و برتر، دکتر ریاحی، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد از شرکت تعاونی خاتم رز دربخش نیر بازدید کرد و از نزدیک با فعالیت‌ها و دستاوردهای این شرکت آشنا شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با تقدیر از مدیران و کارکنان این مجموعه پویا  گفت: باید تلاش کنیم این شرکت بیش از پیش معرفی  شود زیرا از نظر من تولیدات این مجموعه قابلیت تبدیل به یک برند جهانی  دارد.

در این بازدید که بخشدار نیر، مدیریت تعاون، رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان تفت، و جمعی از مسئولین حضور داشتند، محمدحسین ریاحی افزود: پرورش و تولید گل با همه لطافتش، کاری است حساس و در عین حال لذت بخش. مسئولین منطقه باید نسبت به شناسایی استعدادهای بالقوه اقدام و با همکاری مردم، این توانمندی‌ها را پرورش دهند تا باعث رونق و شکوفایی منطقه شود.

مطهری، رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان تفت با تاکید بر اینکه منطقه نیر می‌تواند به یکی از قطبهای پرورش گل و گیاه و گردشگری تبدیل شود، خواستار جذب سرمایه گذاری و مشارکت عمومی بیشتر  در این زمینه شد.

۱۷ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۴۰
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید