اخبار

نوری شادکام: در سال اقتصاد مقاومتی،باید شیوه کار تعاونی بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

جلسه هم اندیشی ستاد بزرگداشت هفته تعاون با هدف برنامه ریزی فعالیت‌های مرتبط با هفته تعاون و هماهنگی بین دستگاهی در شهرستان بهاباد برگزار شد.

روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: با هدف برنامه‌ریزی فعالیت‌های مرتبط با هفته تعاون و هماهنگی بین دستگاهی، جلسه هم اندیشی ستاد بزرگداشت هفته تعاون در شهرستان بهاباد به ریاست محمد هوشمند، معاون فرماندار بهاباد  برگزار شد.

در این جلسه که جمعی از اعضای ستاد بزرگداشت هفته تعاون نیز حضور داشتند علی اصغر نوری شادکام، رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ضمن اعلام روزشمار هفته تعاون در سال جاری به ضرورت ترویج فرهنگ تعاون و کار گروهی در مقطع کنونی اشاره و اظهار داشت در سالی که به فرموده مقام معظم رهبری اقتصاد مقاومتی،اقدام و عمل، نامگذاری شده، ضروری است شیوه کار تعاونی بیشتر مورد توجه قرارگیرد.

در ادامه، حاضرین در جلسه در خصوص برگزاری هرچه باشکوهتر هفته تعاون مطالبی را بیان کردند. افتتاح و راه اندازی نمایشگاه دائمی عرضه تولیدات بخش تعاونی و غیر تعاونی زنان،  برگزاری سمینار تعاون و فرصت های اشتغال، دیدار با فرماندار و امام جمعه شهرستان و تقدیر از چند تعاونی برتر  از اهم برنامه‌های ستاد هفته تعاون در شهرستان بهاباد است.

۱۷ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۳۹
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید