اخبار

افتتاح دومین موسسه مشاوره شغلی و کاریابی غیر دولتی در ابرکوه افتتاح شد

افتتاح دومین موسسه مشاوره شغلی و کاریابی غیر دولتی در ابرکوه افتتاح شد
به مناسبت گرامیداشت هفته تعاون، دومین موسسه مشاوره شغلی و کاریابی غیر دولتی داخلی با حضور مقامات محلی و مسئولین تعاون کار و رفاه اجتماعی یزد در شهرستان ابرکوه افتتاح شد.

روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: با حضور فرماندار ابرکوه، رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان، مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد و جمعی از کارشناسان استانی و محلی، دومین موسسه مشاوره شغلی و کاریابی غیر دولتی داخلی در شهرستان ابرکوه افتتاح شد.

در این مراسم فرماندار ابرکوه ضمن گرامیداشت هفته‌های دولت و تعاون، تصریح کرد: با توجه به واحدهای تولیدی بخصوص ده کارخانه بزرگ در این شهرستان، ایجاد موسسه مشاوره و کاریابی توسط بخش خصوصی نیاز شهرستان است و می‌تواند حلقه اتصال جوانان و مسئولان و کارآفرینان و کارفرمایان برای ایجاد اشتغال باشد.

نماینده عالی دولت در ابرکوه یادآور شد: در این شهرستان با وجود دو ناحیه صنعتی و یک شهرک صنعتی با داشتن تمام زیرساخت های زمین، آب، برق، گاز و سایر خدمات ارتباطی، زمینه برای سرمایه گذاری توسط سرمایه گذاران داخلی و خارجی فراهم است.

ناصر زارع، رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی ابرکوه، با تاکید بر لزوم و اهمیت ایجاد کاریابی با توجه به نیاز شهرستان، گزارشی از وضعیت شهرستان، اقدامات صورت گرفته را  ارائه و در مورد وظایف کاریابی‌ها مطالبی ارائه نمود.

مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد در این آیین با گرامیداشت هفته تعاون اظهارکرد: با توجه به ظرفیت‌های کشاورزی و صنعتی و خدماتی و گردشگری شهرستان ابرکوه، ایجاد موسسه مشاوره و کاریابی و فضای رقابتی بین کاریابی‌ها به نفع مردم است.

فریبا آیت اللهی خاطرنشان کرد: موسسات کاریابی به عنوان بازوی اجرایی بخش دولتی و به منظور کاهش تصدی گری دولت در خدمت‌رسانی به متقاضیان بومی شهرستان عمل می‌کنند.

۱۶ شهریور ۱۳۹۵ ۱۴:۰۰
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید