اخبار

محمدحسین ریاحی در بازدید از شرکت تعاونی سپنتا: " شما به موفقیت دست یافته‌اید"

محمدحسین ریاحی در بازدید از  شرکت تعاونی سپنتا: " شما به موفقیت دست یافته‌اید"
در بازدید مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد از مجموعه سپنتا، دکتر ریاحی خطاب به مدیران و کارکنان سپنتا خاطر نشان کرد: " شما به موفقیت دست یافته‌اید"
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: به مناسبت هفته تعاون، دکتر محمد حسین ریاحی، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جمعی از مدیران و کارشناسان تعاون از شرکت تعاونی سپنتا بازدید کرده و از نزدیک با موفقیتها و دستاوردهای این شرکت آشنا شدند.

 مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد در این دیدار با تأکید بر اینکه: شما در این سالها توانسته‌اید با حذف مسیر بین ایده تا کار، به کارآفرینی موفق تبدیل شوید و این مهم از اصلی‌ترین ارکان موفقیت است. دکتر ریاحی افزود: سپنتا نشان داد که می تواند در بازار کنونی حرفی برای گفتن داشته باشد و در یک کلام باید بگویم" شما به موفقیت دست یافته‌اید".

 وی ابراز امیدواری کرد سپنتا سال آتی از تعاونیهای برتر در استان بلکه در زمرۀ برترین‌های ملی معرفی شود. 

در جریان این بازدید، محمد صادق علمی مدیرعامل شرکت سپنتا ضمن معرفی برخی خدمات و بخش‌های شرکت افزود: این مجموعه تاکنون از هیچگونه تسهیلات بخش دولتی استفاده نکرده، بلکه تنها با تکیه بر بار علمی و فنی اعضا، پرسنل و کارکنان خوبش توانسته برخی بخشها و ارائه خدمات نسبت به سایر رقبا متمایز باشد.

حسین کارگر مدیریت تعاون که دکتر ریاحی را در این بازدید همراهی می کرد با اشاره به اینکه بسیاری از شرکتهای حوزه تعاون در حال حاضر با مشکلات عدیده‌ای از قبیل سرمایه‌گذاری و جذب نیرو در این حوزه روبرو هستند تاکید کرد: با بررسی‌های انجام شده سپنتا را می‌توان یکی از تعاونی‌های موفق و قدرتمند به ویژه در حوزه IT و فناوری اطلاعات نام برد.

احسان علیخانی، مشاور حقوقی و معاونت استراتژی سپنتا با نوید راه‌اندازی آکادمی کسب و کار آرمان سپنتا گفت: سپنتا قطعاً یکی از معدود مراکزی است که در دهه گذشته توانسته آموزش به شرط اشتغال را عملیاتی سازد.

لازم به ذکراست شرکت سپنتا از سال 1379 در تهران با عنوان گسترش ارتباطات سپنتا تاسیس شد و بعد از آن با عنوان مهرگان دانش‌پژوه سپنتا به فعالیت خود ادامه داد تا اینکه از سال 1385 در یزد با عنوان سیستم‌های نوین ارتباطی سپنتا و در قالب شرکتهای تعاونی تأسیس و آغاز به فعالیت نمود.

 

 

 

۱۵ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۵۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید