اخبار

پیام تبریک مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد بمناسبت هفته تعاون

پیام تبریک مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد بمناسبت هفته تعاون
محمدحسین ریاحی، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، با صدور پیامی فرارسیدن هفته تعاون(13تا 19 شهریور) را به تعاونگران استان تبریک گفت.

 متن کامل این پیام به شرح ذیل است:13شهریور روز ملی تعاون و هفته بزرگداشت جایگاه بخش تعاون، فرصت مغتنمی برای ارائه توانمندی ها، ظرفیت ها، مزیت ها و مطالبات بخش تعاون است ،از این رو اهتمام جدی تمامی تعاونگران را برای استفاده حداکثری در ترویج فرهنگ اقتصاد تعاونی به عنوان دومین رکن نظام اقتصادی ایران می طلبد.

امروزه نقش بخش تعاونی در توسعه اقتصادى و اجتماعى کشور بر کسی پوشیده نیست و مردم عزیزمان کم و بیش می دانند این بخش مهم و مردمی در میدان کار و تولید و افزایش سطح درآمد و وضعیت اجتماعى جامعه مؤثر بوده است. «تعاون» که در دین مبین اسلام بر آن تاکید شده و لزوم کمک به هم نوعان، همکاری در کارهای نیک و یاری نیازمندان همواره یادآوری شده است.

و از آنجا که وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی  نیز شعار «با تعاون کار ایجاد می کنیم تا به رفاه برسیم» را سرلوحه برنامه های خود قرار داده است، ما نیز با تمام توان در راه گسترس فعالیت ها در قالب تعاونی برای رفاه حال مردم استان از هیچ کوششی دریغ نمی کنیم و در نخستین روز از هفته تعاون، ضمن تبریک به تمامی تعاونگران عزیز استان، از خداوند متعال تندرستی و سعادت تلاشگران تعاونگر و خانواده های محترم آنان را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

۱۳ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۱۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید