اخبار

انعقاد تفاهم نامه همکاری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با سازمان نظام مهندسی معدن

انعقاد تفاهم نامه همکاری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با سازمان نظام مهندسی معدن
در هفته دولت و برای بهره مندی از مشارکت های بین دستگاهی، تفاهم نامه همکاری بین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان نظام مهندسی معدن استان یزد منعقد شد

روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد:بمنظور برقراری تعامل و بهره مندی از توانمندی های مشترک سازمانی، جلسه انعقاد تفاهم نامه مشترک بین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان نظام مهندسی معدن در جهت حمایت از کارگران و توجه به مسائل ایمنی کار،افزایش آگاهی ها و دانش معدنکاران و کارگران معدنی با حضور مدیران و کارشناسان دو دستگاه برگزار شد.

در این نشست دکتر ریاحی ضمن اشاره به رعایت موارد ایمنی و حفظ جان کارگران پر تلاش معادن، بر ارتقاء سطح دانش و آگاهی کارگران و کارفرمایان در محیط معدن تاکید کرد.

کارگران،رئیس سازمان نظام مهندسی معدن نیز این تفاهمنامه را حسن آغازی برای همکاری های دو جانبه و گسترده دانست.وی فاصله نسبتا طولانی معادن با شهرها و عدم امکانات مورد نیاز را از مشکلات عمده معادن نام برد.

رئیس سازمان نظام مهندسی معدن، با توجه به نقش جدی معادن در اقتصاد، بر اهمیت توجه بیش از پیش به بخش معدن تاکید کرد.

انجام فعالیت های آموزشی، ارتقای فرهنگ ایمنی کار، معرفی و استقرار مسئول ایمنی در واحدهای معدنی، انعقاد قرارداد با پیمانکاران دارای صلاحیت ایمنی در عملیات پیمانکاری معادن، استفاده از امکانات و ظرفیت ها و تجهیزات طرفین برای پیشبرد اهداف و برنامه ها از مهمترین مفاد این تفاهنامه همکاری است.

۹ شهریور ۱۳۹۵ ۱۳:۵۵
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید