اخبار

در هفته دولت ؛دومین موسسه مشاوره شغلی وکاریابی غیر دولتی داخلی اشکذر شروع به کار نمود

در هفته دولت ؛دومین موسسه مشاوره شغلی وکاریابی غیر دولتی داخلی اشکذر شروع به کار نمود
در ششمین روز از هفته دولت ،موسسه مشاوره شغلی وکاریابی غیر دولتی داخلی مهد کار با دریافت مجوز رسمی از اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور مدیرکارآفرینی و اشتغال، معاون فرماندار و جمعی از روسای شهرستان اشکذر افتتاح شد.

روابط عمومی اداره کل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان یزد: فریبا آیت اللهی، مدیرکارآفرینی و اشتغال اداره کل، ضمن اشاره به هدف ایجاد کاریابی ها در استان گفت: با توجه به ظرفیت بالای نیروی کار و شغل پذیری در برخی از شهرستان ها ایجاد بیش از یک کاریابی ضروری به نظر میرسد تا ضمن هم افزایی جهت شناسایی شغل های مختلف به متقاضیان کار، در ایجاد فضای رقابتی  نیز موثر باشد.

وی از وظایف مراکز کاریابی را ارائه مشاوره شغلی تخصصی به متقاضیان کار و کارفرمایان، ثبت نام از جویندگان کار، کسب فرصت های شغلی و در نهایت به کار گماردن جویندگان کار عنوان کرد.

در ادامه علیرضا ابوالحسنی،معاون فرماندار  وجود این مؤسسات را ضروری دانست و گفت: هر چند به کار گیری هر بیکار و متقاضی شغل در کارگاه های سطح شهرستان امری بسیار مهم می باشد و کمک به چرخه تولید بوده ولی انتظار می رود که اولویت کاریابی های شهرستان جذب نیروی های  بومی متخصص و مورد نیاز کارگاه ها باشد.

شهرستان اشکذر با 30هزار نفر جمعیت و در فاصله 20 کیلومتری از مرکز استان یزد قرار دارد و دومین قطب کشاورزی گلخانه ای استان یزد محسوب می شود.

۹ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۴۶
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید