اخبار

افتتاح مجموعه فرهنگی،ورزشی و رفاهی «امید جوان» در هفته دولت

افتتاح مجموعه فرهنگی،ورزشی و رفاهی «امید جوان» در هفته دولت
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار در مراسم افتتاح مجموعۀ فرهنگی، ورزشی و رفاهی امید جوان با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی به معنای استفاده از ظرفیت‌های فرآوان کشور برای خدمت به جامعه است، گفت: شایسته است از ظرفیت‌های دستگاه‌های استان برای خدمت به مردم به بهترین نحو استفاده کنیم
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان یزد: بمناسبت هفته دولت، مراسم افتتاح مجموعۀ فرهنگی،ورزشی و رفاهی «امید جوان» با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، سرپرست فرمانداری یزد، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جمعی از مسئولین استان در منطقۀ آزادشهر یزد برگزار شد.

«محمدعلی طالبی» در این مراسم ضمن گرامیداشت هفتۀ دولت و سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر بیان کرد: افتتاح مجموعۀ فرهنگی، ورزشی و رفاهی امید جوان از این جهت که این مجموعه در منطقه پرتراکم و کمتر برخوردار شهر یزد واقع شده و از ظرفیت‌هایی که در اختیار دستگاه‌ها بوده است به‌نحو مطلوب استفاده شده، جای تقدیر دارد.

وی ادامه داد: این اقدام اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان می‌تواند الگویی برای سایر ادارات و نهادها باشد تا از ظرفیت‌ها، امکانات و اموال دستگاه‌ها که در برخی موارد مورد غفلت وارد می‌شود به نحو مطلوب در مسیر خدمت به مردم استفاده شود.

طالبی در پایان سخنان خود اظهار امیدواری کرد: با افتتاح چنین پروژه‌ها و مجموعه‌های فرهنگی و ورزشی بتوانیم بیشتر از گذشته در جهت رشد نشاط اجتماعی و ارتقای سلامت مردم گام برداریم.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز در این مراسم گفت: مجموعۀ فرهنگی ورزشی امید جوان با متراژ هزار و 500 متر مربع و زیربنای 300 مترمربع از محل اعتبارات و درآمدهای مجموعۀ فرهنگی ورزشی و رفاهی کارگران به بهره‌برداری رسیده است.

«محمدحسین ریاحی» خاطرنشان کرد: این مجموعه ورزشی می‌تواند 14 رشته ورزشی را تحت پوشش قرار دهد و امکان فعالیت ورزشی برای 830 نفر در این مجموعه فرآهم آمده است.

 

۸ شهریور ۱۳۹۵ ۱۳:۰۴
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید