اخبار

برای اولین بار پس از پیروزی انقلاب اتفاق افتاد: کسب رتبه چهارم در جشنواره شهد رجایی توسط اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد

برای اولین بار پس از پیروزی انقلاب اتفاق افتاد:  کسب رتبه چهارم در جشنواره شهد رجایی توسط اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد
اداره کل تعاون، کار وفاه اجتماعی استان یزد برای اولین باردر طول حیات خود توانست در جشنواره شهید رجایی در هفته دولت به رتبه چهارم از بین 51 دستگاه اجرایی دست یابد.
روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان یزد:  در پنجمین روز از هفته دولت، طی مراسمی که با حضور استاندار، معاونین استانداری و رؤسا و مسئولین ادارات استان برگزار شد در قالب جشنواره شهید رجایی، عملکرد ادارات و سازمان‌های دولتی در دو شاخص عمومی و اختصاصی ارزیابی  شده و برترین‌های هر دو گروه معرفی شدند. در این مراسم، اداره  کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی توانست برای اولین بار پس از پیروزی انقلاب اسلامی و برای نخستین بار در طول حیات اداری خود به کسب رتبه  نخست در شاخص‌های عمومی و رتبه چهارم در مجموع ارزیابی عملکرد سازمانی از بین 51 دستگاه اجرایی دست یابد.

در پایان مراسم شهید رجایی امسال به مناسبت هفته دولت، از برترین‌های این جشنواره توسط میرمحمدی و برخی از چهره‌های مدیریتی استان تقدیر به عمل آمد. دکتر ریاحی، لوح تقدیر و تندیس جشنواره را شخصا از استاندار دریافت کرد.

۷ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۱۳
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید